Iphone 7 ekran kirilmasi

Merhaba arkadaşlar bugün telefon yere düştü üstüne de sehpa düştü ve ekran kirildi ve yarısı karardi. Apple kendi sitesinde 1000tl değişim ücreti istiyor. Eminönunde 300tl orjinal falan diyor. Garantisi Eminönunde iptal olur,peki kalitesi dediği gibi orjinal ile ayni midir? Ya da alternatif tavsiyeleriniz var mıdır?

orjinal değildir o. ekran işi sıkıntı 2. ele güvenmem ben.

  • tabii lan manyak mısın  (05.10.18 22:33:29 ~ 22:33:50)
Telefon düştü sehpa düştü o kadar yetmez üstüne çekiçle de vuraydın hocam:) orjinal falan değil bu arada, çözünürlükten tut rengine dokunmatiğine kadar farkedersin kullanırken. O hatayı yaptım ordan biliyorum.

  • kendiniressamsananfirca  (05.10.18 22:42:25)
Sen olsan aynı işi 300 liraya yapar mısın? Ben yapmam. En az 700-800 fiyat çekerim. Aradaki fark uçurum gibi. Kesin bi bit yeniği vardır.

  • Delay Fuze  (05.10.18 23:28:08)
internetten ekran ve gerekli aletlerin siparisini ver, evde kendin yap. eminonu'ndeki adamlarda daha ozenli ve duzgun yaparsin emin ol. ama 1000tl'de ~150$'a geliyor. internetten parca alsan da yaklasik 80$+kargo tutar.

  • crucio  (06.10.18 00:08:34)
hic önermem. Apple ekranı yaptıktan sonra ekran testten geçiyor. Eğer o sırada herhangi bi sorun yasarsanız telefon değişimi yapmak zorunda kalıyorlar. İs o kadar ciddi.

Touch ID ve kamera ile ilgili sorunlar yaşarsınız ilerde. Orijinal tercih edin
  • allanpoe  (06.10.18 01:28:11)
Cakma ekran 30 dolar (sirkeci’de gordugunuz), birinci kalite cin mali ekran da 60 dolar. Apple’in fiyati da ortada zaten.

Orjinal olmayan ekranlar daha soluk oluyor ve dokunmatik duzgun calissa da o super hassas hali kayboluyor. Tercih ve butce meselesi.

1 yila falan degisirim telefonu diyorsaniz orjinale gerek yok, digeri de idare eder.
  • brkylmz  (06.10.18 01:38:23)
Orjinal en iyisi o zaman Teşekkürler.

  • Erensq06  (06.10.18 08:10:02)
Sadece ekran için 1000 tl vermeye değmez. Eminönünde camları kırılıp tamir olmuş revize ekranlar var. Görünütüsü orjinal. Onlardan taktır

Eminönüne gelirsen yardımcı olurum
  • efruz  (06.10.18 08:17:37)
Kesinlikle orginal değil ve arada bazen çok bariz renk farkları ve dokunmatik hassaslığı farları oluyor. Ama bu demek değil ki bu yan sanayi ekranların hepsi böyle. 5 6 7 birçok modelin ekranını değiştirdim bazen gerçekten hakkını veren yan sanayi ekranlar olabiliyor. Ama şu kesin bu yan sanayi ekranların hiçbirinde parmak izi okuyucu çalışmıyor. Bu yüzden kırık ekrandan home tuşunu çıkartıp yeni ekrana takmak gerek.
Onun dışında bütçe işi biraz aradaki fark çok fazla dışarda yaptırırsanız 2 kez daha kırabilirsiniz bu fiyattan. Ama garantiyi bozmak da 1 yıl vs devam ediyorsa hala çok mantıklı olmaz.

  • nuh gemisini kaciran soyu tukenmis canli  (06.10.18 15:44:26)