Better Call Saul finali hakkında ( No spoiler)

Bu diziyi Breaking Bad'den sonra çok ağır ve durgun geldiği için ikinci bölümde bırakmıştım fakat Breaking Bad'e yeniden başladığımda aklıma geldi, Better Call Saul'un son bölümünün son sahnesinin son kısmında Saul o kötü avukatlık ofisinde otururken Walter kapıyı açsa ve Saul'a bakarken dizi bitse yani Breaking Bad'deki Walter ile Saul'un ilk karşılaşma sahnesi bu dizinin son sahnesi olsa efsane olmaz mıydı? En azından duygulandırırdı. Veya ne tür bir son olur sizce Walter White ile alakalı olur mu? Eğer Walter yarım saniye gözükecekse bile bütün sezonları izlemeye değer şimdiden.

onunla alakalı bir flashforward var zaten bir bölümde, ben de walter white olayıyla ilgili şeyleri flashforward halinde anlatacaklarını düşünüyorum ama sadece jimmy'i etkileyen kısmı ve bcs castı olur bana kalırsa saul, huell tombul sekreter vs.

belki son sezon pastanede çalışan yıkık jimmy işlenir bilemiyorum.
  • alwayschargeneverbend  (04.10.18 21:55:51)
dizinin yaratıcılarının öyle bir mutlak amacı henüz olamaz çünkü halen 2003 yılındalar diye biliyorum. daha hiç ellenmemiş bir 4 seneleri var breaking bad konusuna gelmeleri için. ama eğer ki o kadar uzun sürebilirse better call saul kafanızdaki sahne olmasa bile benzeri kesin yaşanacaktır.

  • a darkness coming  (04.10.18 21:59:58)
Bu tip bir final bence bir tamamlanmamışlık hissi yaratabilir çünkü aslında better call saul çok ayrı bir hikaye. Ayrı bir karaktere odaklanmış tabi izleyiciyi tutmak için breaking bad den faydalanacak ya da diğer aksiyonlardan. Fakat bence iki öyküyü çok birleştirmeyecekler better call da ayrı bir başarısızlık ve kayboluş öyküsü olacak.

  • olaylar olaylar  (04.10.18 22:27:04)