Şeyma Subaşı hakkındaki yorumların bazıları kıskançlık mı ?

Kadın hayatın bug'ını bulmuş geziyor, tozuyor, yiyip, içiyor en güzel yerlerde. kanımca bazıları kıskanıyor. peki bu kadar insana ne oluyor ? onlara ne. takip etmeyin o zaman. sosyal medya'da 3 milyon kişi neden takip ediyor ? yuva yıkan kadınsa prim vermeyin o zaman kardeşim.

duyurusunu açarak ben de gündem yapmış oldum şu an. dolar gibi kadın. her türlü yükseliyor.

3 milyon takipcinin gercek olduguna emin miyiz?

Takip etmiyorum, mensubu oldugum ülke itibariyle instagram kesfet'imde cikiyor sürekli. Orada görürsem anca haberim oluyor yaptiklarindan.

Bu kadar göz önünde olmasi sebebiyle sürekli gündeme geldigi icin, kadinlarla ilgili "koca avcisi, paragöz, embesil" gibi genellemeler yapilmasina canak tuttugu icin hazzetmiyorum sadece.
  • chitosan  (04.10.18 14:36:17)
Şeyma Subaşı'nı gerçekten de 3 milyon kişinin takip ettiği fikri sana mantıklı geliyor mu? Oturup sakin kafayla düşününce insan bi "Yok lan, gerçekten de olabilir mi böyle bir şey, yok lan olamaz" deyip aydınlanıyor. Yani normalde o kadar insan takip etmiyor tabii parayla satın alınmış hesaplar, hatta hakkında çıkan haberlerin (iyi ya da kötü) birçoğu da yine kendisinin yaptırdığı haberler, iyi bir pazarlama örneği bu anlamda.

  • angelus  (04.10.18 14:36:36)
Büyük bir kesim için rol modeli bu ve bunun gibiler olunca rahatsız edici oluyor işte. Emek vermeden yaptıklarıyla kendisi ve çevresi gurur duyuyor. Porno siteleri engelleneceğine asıl böyle insanlara erişimin engellenmesi lazım. Sağlıklı bir toplum için.

  • datnet  (04.10.18 14:37:58)
valla emek vermeden yaptiklari olayina katilmiyorum, o zaman calismayan ve esinin kazandigini harcayan her kadin ya da erkek icin bunu demek lazim, burada para daha fazla oldugu icin goze batiyor. esinin kazandigini harcayip cocuk bakip evde misafir agirlayan pembik gelinler de hayatin bug'ini bulmus ona bakarsan, sadece burada yapilan aktivite goze batmiyor bence.

genclere ornek olmak bakimindan da bence bu kadindan once zaten o hale gelmistik, bakin ingiltere prensesi var, bu kadina 'waitie katie' diye isim takan bir guruh var, kadin aile sirketi disinda hic calismamis bir kadin ve okulu bittikten sonra sadece prensi beklemekle suclaniyor, ayrildilar, baristilar adam aldatti vs. vs.. ayrica, kraliyet geleneklerine ragmen uzuuun yillar kendine bir charity organizasyonu bulup yardim faaliyetleri falan da duzenlemedi, baya koca parasi yedi ona bakarsaniz. bence bu da gayet 'kotu' ornek.

yuva yikmis olayi da inanilmaz aptalca acikcasi, ahlak bekcileri bir zahmet cocuk tacizcileri, ensestlerle ugrassin sonra buna baksin. uc kisi arasindaki sey, bu insanlara ne yahu? kaldi ki acunla eski esi arasinda ne yasandigi konusunda kimsenin en ufak bir fikri yok. bu kadina gelene kadar once acun'u taslayin, illa kadin taslayacaksaniz, pinar altug, gulben ergen, berguzar korel'e neden bir sey denmiyor?
  • kassiopeia  (04.10.18 15:00:58 ~ 15:01:55)
bence bi çoğu kıskançlıktan evet ve yine bu kadar takipçisinin gerçek olduğuna ben inanıyorum. bu kadına yorum yapan insanlar da ki geneli kadın olsa gerek- yine koca parası yiyen ancak kocası acun kadar zengin olmayan insanlar. zaten işi gücü olan insan hiç tanımadığı bi insandan nefret edip ona beddua etmekle uğraşmaz bence. misal benim şeymaya ne sempatim ne antipatim var, sırf fotograf altı yorumları okumaya falan giriyorum. adamlar ciddi ciddi kadına bela okuyor ya. benim bi insandan gerçekten nefret etmem için bana direkt bi zararı dokunmuş olması lazım. nasıl bi mantık bu.

Ayrıca olay yalnızca şeyma değil, herhangi bi ünlünün fotograf altı yorumlarına baktığınızda yine aynı yorumlar. zaten bu yorumları yapan da işsiz ve cahil tayfa. anladınız siz. adamın ürettiği bişi yok, kendini geliştirmek için yaptığı zerre bişi yok. geliyo orada ahkam kesiyor.

@kassiopeanın da dediği gibi bu olay üç kişinin arasında. ve olanların hiçbirini biz görmedik. ayrıca olay rol modelse, o insana anası babası rol model olsun öncelikle. ne üdüğü belirsiz tanımadığı bi insanı neden rol model alma gereği duyarki bi insan. herkes hayatını başkasına göre yaşayamaz ayrıca. çok saçma.
  • moratoryumkisilik  (04.10.18 15:08:40)
datnet hakli.

  • stavro  (04.10.18 15:12:45)
birakiniz gezsinler, birakiniz tozsunlar. bence de kiskanclik. kime ne? birilerinin hakkini yemiyorsa elestirmek dusmez.

  • exlibris  (04.10.18 15:32:57)
midemi kaldırdın şuan.

kıskanmıyorum sadece iğreniyorum.
  • benibenim  (04.10.18 15:43:10)
eleştiriyi kıskançlığa bağlamak bana göre bir insanın sıradanlığını gösteren davranışlardan biri. RTE'yi, ne bileyim fatih altaylı'yı da eleştiriyoruz?

hayatın bug'ı zengin koca bulmaktan fazlası olmalı. yoksa onun kadar göz önünde olmayan, ama belki daha kral gezip tüketen binlerce kadın var.
  • celeron 300a  (04.10.18 23:35:08 ~ 23:35:58)