Kamil Koç vs Pamukkale

İst-Denizli için hangisini tercih edeyim? Normalde Pamukkale kullaniyordum ama en son denizliden istanbula gelirken 11 saatlik yol için 1 kere mola vermesi, soforun kafasina gore sacma sapan yerlerde durmamiz ve kurtkoy olayi beni baya soguttu kendisinden. Ekside de son yorumlar her bu sikayetlerden olusuyor. Bu sefer kamil koc kullanayim diyorum. 11 saatlik yolculugu en sorunsuz şekilde gecirmek için hangisini tercih edeyim?

Not: Yanimda yaklasik 50 kiloluk valiz var yani uçak seçeneği iptal. :(

Uzun yolda kamil alır. Merkezden havalimanına gitmek ne kadar dert olsa da ben uçak diyorum.

edit: pamuk'un hizmeti 2 saatlik yolda bile bozdu.
  • datnet  (27.09.18 10:38:49 ~ 11:04:50)
pamuk

  • Big bada bum bum  (27.09.18 10:39:10)
pamukkale son yillarda ataga gecmisti. bi yenilikler, bi kampanyalar falan. ama olan oldu, o da bozdu kenidini.

kamil koc diyorum.
  • jimicik  (27.09.18 10:49:53)
bundan 10 sene önce, İstanbul'a min. ayda 1 kez gidip gelen bir üniversite öğrencisi olarak tercihim hep Pamukkale'den yanaydı..

  • silah taciri  (27.09.18 10:50:18)
Sadece ek bilgi, pegasus'un bolbol uygulamasına üye olana firma bi seferlik x puan veriyor. O puanla bagajı bedavaya getirebilirsin. Tabi uçakta taşınmaz şeyler varsa yine çare otobüs.

  • diyanet takvimi  (27.09.18 11:06:03)
pamuk

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (27.09.18 13:30:40)
Pamukkale +1

  • pati  (27.09.18 13:35:09)
kaç saatte gideceği, nerelere uğrayacağı yazıyor internetten baktığında. ona göre seçip al bence. bi terslik olmadıkça onun pek saptığını görmedim ben.

  • tepedeki psychedelic adam  (27.09.18 13:52:03)
daha geçen ay izmir ankara arası pamukkale, istanbul izmir arası kamil koç yapan biri olarak bu iki yolculuktan kıyasla kesinlikle pamukkale. Zaten yıllardır hep pamukkale'den yolculuk yapıyorum işim düşerse ama istanbul izmir arası kamil koç uygundu ona bindim, çok kötü olduğunu söyleyemem ama pamukkale kadar iyi değildi.

  • nundu  (27.09.18 14:07:41)
Ne zaman Kamil Koç'a binsem sürekli rötarlı kalkıyordu, hep birilerini bekliyorduk ve geç kalıyorduk. Pamukkale'de ise yolcu saatinde gelmiyorsa az bir süre beklendikten sonra otobüs kalkıyor sırf bu yüzden Pamukkale diyorum.

  • Tam1Hi0n3  (27.09.18 14:34:43)
pamuk

  • basond  (27.09.18 20:04:24)