Sevgiliniz varken başkasını arzulama durumu oluyor mu?

1 haftalık, 1 aylık, 3 aylık sevgilisi üzerinden yorum yapacak olanlar dışarı. eski tecrübeleriniz varsa yazın tabii ki. özellikle 1 seneye yaklaşmış veya geçmiş olanların yorumunu merak ediyorum.

arzulamak derken iki yönden de. başka bir insan başka bir hikaye olsun bakımından da, cinsel olarak da.

"böyle düşünüyorsan hemen ayrıl" vb. tavsiyeler vermeyelim arkadaşlar, tavsiye değil konudaki yorumlarınızı merak ediyorum.

Oluyor. Normal. Tek eşlilik dnamıza uygun değil. Toplumun uydurması.

  • valentinov  (26.09.18 23:20:46)
olmuyor, olması da etik degil. toplum uydurması olan poly olan versiyonu.

  • acetaminophen  (26.09.18 23:22:31)
yokken bile olmuyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (26.09.18 23:24:30)
Erkekler için cinsellik diyorum başks bir şey demiyorum. Hatunlar için ilgi açlığı.

  • [GODDARD]  (26.09.18 23:30:14)
aşık olmayan erkekte olması çok normal

  • hasmetizm 2046  (26.09.18 23:44:32)
Osmanlı torunuyuz oluyor tabii ki.

  • Drakath  (27.09.18 00:01:58)
2 yıldan sonra biten ilişkim için konuşuyorum. Hiç olmadı, kendimi karşı cinse tamamen kapatmıştım. Bittikten sonra da bir 6 ay hiçbir kızla konuşmadım flört amacıyla.

  • alwayschargeneverbend  (27.09.18 00:17:15)
oluyor tabii
ancak kontrol dahilinde

  • superb  (27.09.18 11:04:40)
Olmaz olur mu? Gece duvardan duvara vurarak seviştiğimin sabahında bile görüp de ağzımın suyunun aktığı kadınlar oluyor.

Tabiki bunu kontrol etmeye çalışıyor ve zorlanıyoruz, günah haram etik değil vs. Ama sağlıklı erkek doğası böyle maalesef, beynimizle düşünemiyoruz bazen.
  • John Bloor  (27.09.18 11:31:58)
6 yıllık ilişkim var. olmuyor, olmadı. ne duygusal ne cinsel olarak.

  • dedi ayca  (27.09.18 12:08:44)
2.5 senelik ilişkim var hiç olmadı

  • gazozailacatmauzmani  (27.09.18 12:40:04)
hayır.

  • kismisolungac  (27.09.18 12:48:27)
arzulamak biraz tehlikeli bir tabir. beğenmek veya sevişmek istemek normal ama arzulamak biraz daha uzun dönemli bir anlam içeriyor gibi, hatta tavlamaya çalışmayı da peşinde istiyor gibi duruyor. bu açıdan bakınca arzulamak olmuyor ama anlık olarak beğenmek ya da sevişmek istemek olmuştur, çok doğaldır. hayata geçirmedikten sonra sıkıntı yoktur, hatta başkalarını beğenmesine rağmen hala partnerine sadık kalıyor olmak daha büyük bir saygı sebebidir.

  • Bruce  (27.09.18 12:54:28)
saniyelik falan oluyordu da öyle güçlü bir his ya da istek hiç olmadı.

  • ilkot  (27.09.18 12:54:50)
arzu oluyor ama düşüncede kalıyor

  • enguzelnik  (27.09.18 15:32:58)
Arzulama her zaman var. Mastürbasyon kesin çözüm. Bir sonraki arzuya kadar bir şey kalmıyor, ne ruhen ne bedenen.

  • bottomless  (27.09.18 15:35:55)
tek eşlilik doğaya aykırı goygoylarına girmiyorum hiç, saçmalık zira. evet arzulayabilirsin, anlık bir şeyse sorun yok, onun çözümü bottomless ın dediği gibi masturbasyon. ha ama uzun süreli, istek arzu varsa orada iş değişiyor biraz. bu durumda ayrılmak en iyisi. ne kendini küçük düşür ne de karşı tarafı üz.

  • issiz karga  (27.09.18 16:00:59)