Lens seçmece ? Nelere dikkat etmeliyiz lens market

Sağ göz 2 sol göz 1.25 miyop halı hazırda gözlük aldım yıllardır rahat edemedim. Bir süre lens kullandım sonra bıraktım kullanmayı. Şimdi yeniden reçete ettirdik lensleri. Lens markette dünya kadar lens var farklı derece olduğu için 2 tane alacam uygun fiyatlı aylık lens önerir misiniz?

www.lensmarket.com

Lens konusunda cahilim reçetede eğim 8.8 yazıyor.

Doktorunuza sorma şansınız var mı? Gözler hepsi ile rahat etmeyebiliyor ve ellerinde varsa birkaç deneme veriyorlar. Örneğin Bauch and Lomb asla benim gözüme oturmuyor.

Eğri kısmına da baktım (BC), hepsinde 8.8 yok ama tolere edilebilir, doktorunuza danışın diyor yine. Orayı da tutturmanız lazım alırken.
  • kaset  (29.09.18 20:16:25 ~ 20:19:51)
kaset +1
benim gözler de rahat etmedi onda ama air optix ve acuvue oasys çok memnun kaldığım markalar.
ama lens çapın her markada olmayabilir ona bakmak lazım.
bir de deneme lens almak çok güzel bir olay. misal 10 yıldan fazla oluyor lens kullanalı ilk defa son doktorum deneme lensi verdi hatta astigmatı tolere etmek için derece derece arttırıp deniyor. bir hafta kullan gel memnun kalmazsan bir üstünü isteyelim diye.
  • bokmuhendisi  (29.09.18 20:20:22)