telefonu yetkili servise vermek vs herhangi bir servise vermek

arasında değecek bir fark var mı? yetkili servise verirsem yüksek bir fiyat farkı çıkar mı? ya da herhangi bir servis içindeki bir parcayi benden habersiz değiştirir mi
tel samsung j7

neden riske giriyorsunuz verin yetkili servise. garantisi devam ediyorsa mutlaka yetkili servise verin zaten ucret almayacaklardir. hem garantisi devam eden bir telefonu baska yere goturursen garanti kapsamindan cikabilir. sonra daha buyuk bir sorun oldugunda ve yetkili servise goturmeye karar verdiginde ucret isterler. ama garantisi bittiyse baska bir servise de verebilirsiniz tabii ne olacagi belli olmaz. benim ilk laptopimin orjinal surumunu yok edip sahte yazilim yuklemislerdi mala baglamisti. 2 kurus kar etcez diye bir suru zarar ettik. bir de dolandirildik. iyi bir yer bulmak sart.

  • batlegolas  (24.09.18 02:46:10 ~ 02:47:23)
Ben her şekilde riske girmeden yetkili servise veririm telefonu. En azından yaptıkları işin garantisi var.

  • kablelvuku  (24.09.18 08:08:21)