Gece hayatı sevmemek

Ya ben çok tuhaf buluyorum bu club işlerini. Geçen gün zorla götürdü bi arkadaş, resmen işkence gibiydi, anlamsız geldi yüksek tekno müzik. Zaten içki de sevmem, yüksek müzik dayanılmaz gelir. Benim gibi sevmeyen var mı, acaba dünyada babanne gibi yalnız ben mi kaldım..

Insanlarin cogu sevmiyor zaten garip bi sey yok ortada

  • ghilleinthemist  (22.09.18 18:50:54)
Eskiden çok severdim artık benim de kafa kaldırmıyor.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (22.09.18 18:51:40)
Bazen ben de sevmiyorum (bazen)

  • MaNOfTheYear  (22.09.18 18:53:14)
Ben severim ama senin gibi hiç hoşlanmayan arkadaşlarım da var

  • gazozailacatmauzmani  (22.09.18 18:54:33)
+1 bende sevmiyorum

  • bana her yer cehennem  (22.09.18 18:55:54)
Gece hayatından kastın saçma sapan müzikler eşliğinde dans edilen ortamlarsa babaaneliğe +1 olarak ben de varım. Bir kere her şeyi geçtim sanırım müzik konusunda çok faşist bir insanım. Yeni nesil kopma amaçlı yapılmış müziklere bir mağazada denemek istediğim kıyafete bakarken maruz kalınca bile tahammül edemeyip çıkıyorum çoğu zaman. Kaldı ki o müziklerle dans etmek...

Ama güzel müzikler çalan bir yerde gece muhabbet eşliğinde oturup bir şeyler içmeyi severim.
  • ms brownstone  (22.09.18 18:58:59)
ben de sevmiyorum. 3-5 kere çeşitli sebeplerle gitmişliğim var. ben de sevmiyorum.

  • babilbaligi  (22.09.18 18:59:36)
Avrupa'da Amerika'da seviyorum. Turkiye'de iskence.

  • Traveller  (22.09.18 19:00:19)
Traveller+1 bi de o mesele var. Oralarda millet gece kulubüne eğlenmeye gidiyor. Bizde kızlar ego şişirmeye erkekler kavga etmeye gidiyor.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (22.09.18 19:06:30)
Ukrayna ve Rusya'da seviyorum.Türkiye'de sevmiyorum. Klein hariç. Gerçi oraya da gitmeyeli 1 sene falan oldu.

  • eazy  (22.09.18 19:13:20)
sevmiyorum

  • damla sakızlı dondurma  (22.09.18 19:16:28)
Çok ender. Club değil de canlı müzik olup dinlediğim kişiler çıkıyorsa falan

  • kisa  (22.09.18 19:23:50)
clubdaki insanlar gibi dans edemiyorum, daha doğrusu dans etme konusunda sıfırdan öte eksilerdeyim. içki kullanmıyorum. club müziklerini hiç mi hiç sevmiyorum.

bu sebeplerden ötürü olsa gerek ben de çok sıkılıyorum.
  • estranged  (22.09.18 19:40:21)
ms brownstone +1

ayrıca sevmeyişim evrensel. dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir club'a gitmektense millet kıraathanesine gitme fikri daha cazip geliyor zihnime.
  • misterturist  (22.09.18 19:57:11)
Türkiyede hiç sevmiyorum
başka yerde de ortama, müziğe, benim moduma vs. bağlı
bir de insan hayatının değişik dönemlerinde değişik şeyler arıyor olabilir.
25 yaşındayken kokteyller denemek, sabaha kadar dans etmek filan yapardım, severdim de, şimdi bünyem kaldırmaz, heves de yok. alkol de almıyorum.
bir de benim için klüp hiçbir zaman "keşişme ve ötesi" amaçlar için gittiğim bir yer olmadı hep kendi eğlencem, kafa dağıtmam için gittim, arkadaşlarla gittim vb.
şimdi o arkadaş ortamım da yok kalabalık/gürültü çekecek beyin de kalmadı.
yarın ortam değişir, arkadaş grubu değişir, şehir değişir, sevdiğim bir yer olur giderim, kim bilir.
  • niye ama  (22.09.18 20:05:29)
genelde sevmem ancak yılda 2-3 defa olunca güzel oluyor konser vs alkol tüketmiyorum su yada soda içiyorum

  • basond  (22.09.18 20:37:14)
ben de sevmem; lakin emir büyük yerden gelince(büyük yer= hatun) niyeyse kendimi club'da çok iyi vakit geçiriyorken buluyorum :)

  • pangea  (22.09.18 20:44:30)
Kalabalık ve gürültülü yerleri, saçma sapan müziklerin çaldığı yerleri sevmiyorum. Kendimi bu tür ortamlarda çok yabancı hissediyor derhal terk etmek istiyorum.

  • Amaranta ursula  (22.09.18 20:55:03 ~ 20:55:49)
BIr party animal degilim ama yasim ilerleyip gece hayati islerine veda etmek zorunda kalmaktna cok korkuyorum. Dusuncesi bile rahatsz ediyor. Muzik, hareket, cosku severim ben. Techno zaten severim.
Ama Turkiye'de kafama silah dayasan gelmem gece hayatina. Turkiye'de eglence hayati falan yok. Eglence kulturu yok Turkiye'de.

  • stavro  (22.09.18 22:02:14)
Hiçbir türlüsünü sevmem. Yüksek sesle müzik tecavüzden farklı bir şey değil zorla götürüldüyseniz.

  • hedep  (22.09.18 22:03:29)
Ben de sevmiyorum.

  • nickini degistiren yazar  (23.09.18 13:32:45)