Dövme fikri/çizmek isteyen çıkar mı?

Selamlar,

Aklımda bir dövme fikri var. Bunu bir kağıt üstünde görmek istiyorum, ancak çizim yapabilecek yeteneğim yok. Fakat merak edene güzel bir şekilde ifade edebilirim bence bu dövmeyi.

Çizecek kişiye herhangi bir ücret teklif edemiyorum. Bira kahve vs. ısmarlamayı önerirdim ancak Türkiye'de yaşamıyorum. Bu dövmeyi yaptırmaya kararlıyım ama tasarımını uyduramadım bir türlü aklımda. Eğer buna yardım edebilirseniz çiziminiz birinin üzerinde olabilir :)

Çok detaylı, çok fazla vakit alacağını düşündüğüm bir çizim değil. Basit bir dövme olsun istiyorum. Merak eden varsa mesaj atabilir ya da buraya yazabilir, özelden anlatacağım dövmeyi.

Teşekkür ederim şimdiden :)

Merak ettim çizemem ama merak işte

  • curukturpkokusu  (19.09.18 19:45:06)
ben de merak ettim ama man kafalıyım, anlarsam ve vaktim olursa belki çizebilirim.

  • nolmus yani  (19.09.18 20:09:17)
merhaba, hayırlı olsun. çok mu bariz bir şey söylemiş olacağım bilmiyorum ama aklınızdaki dövmeyi anlatacağınız ve onu çizecek kişi dövmecidir zaten? sonra da yapar.

  • bir garip melek  (20.09.18 14:19:29)
@bir garip melek:

dediğiniz doğru, olayı kendi açımdan açıklayayım: dövmeciye fikrimi anlatıp bir şeyler çizerse benim beğenip beğenmeyeceğim kesin değil. ama bunu meslek olarak yapan birinden bir nevi danışmanlık hizmeti aldığım için belli bir ücret ödemem gerekir diye düşünüyorum. beğenmediğim bir çizime para vermek istemiyorum, veya beğendiğim bir çizimi de hemen oracıkta yaptırmak manıtklı gelmiyor. güzel bir çizimi alıp ara sıra bakıp ikna olduğumda gidip yaptırmak daha içime sinecek bir şey olur
  • reavelyn  (20.09.18 16:29:47)