At kafası nerden bulurum?

mecazi sorulan bir soru olmakla beraber alt kata akıtan banyo için jandarma çağırıp annemi 70 yaşındaki haliyle merkeze ifade vermeye yollayan alt kat komşuları için ne gibi küçük ve güzel sürprizler yapabilirim?

Gerçekten ata acımasam godfather filmindeki gibi bırakıcam kapı önlerine şu anda o derece sinirliyim.

şiddet. aile hassas konum, ev basmam ama dışarda kıstırırım. en delikanlıcası bu.

  • hayati cozemeyen adam  (19.09.18 16:14:08)
arabaları varsa lastik patlatan delikli çivilerden bul. koy arabalarının lastiğinin dibine. uğraşsınlar. sakın evlerinin kapısına filan gitme. dokunma bile.

  • silah taciri  (19.09.18 16:27:04 ~ 16:27:31)
Kıstırabilirsen dışarda kıstır. Tenha bi yerde. Lastiklerini bıçakla yanlardan. Yaptırınca tekrar. Yaptırınca tekrar... Dikkat et ama yakalanma.

  • komando kani var bende  (19.09.18 16:33:09)
gece zillerini çal.

  • tabudeviren  (19.09.18 16:35:14)
100 farklı restorana sipariş ver uğraşsın dursunlar.elektrik,gaz,su arıza bildirimleri yap. suyu kes su vanası üzerine japon yapıştırıcısı sür. vanalarını sök. sahte mühürle su vanasını kapat.işi ile şikayetlerde bulun özel sektörse firmasına esnafsa belediyeye maliyeye.... atlara dokunma yeter ki :)

  • grunge  (19.09.18 16:37:25)
suçlu duruma düşeceğiniz şeyler yapmayın yahu.

siz de en ufak terslikte arayın jandarmayı. gecenşn yarısı arayın mesela şu evden kadın çığlığı geliyor diye. gece vakti dayansın jandarma kapısına. mala kasıtlı zarar vermektense asılsız ihbar yapmış olmak daha makul. "yanlış duymuşum, televizyonmuş eheh" dersin, jandarma en fazla size kızar. lastik yararken yakalanırsanız mahkemelik olursunuz.
  • kibritsuyu  (19.09.18 16:41:19)
aynısını sen de yap, en ufak bir olayda jandarma çağır. www.youtube.com

  • idonthaveatvset  (19.09.18 17:03:31)
belki kabahatli annendir. belki boşuna çağırmamışlardır jandarmayı. sende bir eğitimsizlik sezdim.

  • all good things to those who wait  (19.09.18 18:18:15 ~ 20:19:31)