bütün balayı fotolarımın olduğu iphone6 tuvalete düştü :(

pirince yatırdım ama fayda etmedi, açılmıyor. bu cihazdan fotoğraf kurtarmak mümkün müdür? nolur yardım edin ya, çok önemli fotoğraflar kaybettim çünkü :(

Pirinc sadece kalan nemi alabilir.sarja asla takmayin ve fon makinesiyle cihazi cok isitmadan kurutun iyicene.pirinc bu kurutma isleminden sonra nemi alsin diye olabilir ama cok faydasi lan br islem degil minimum faydasi icin bile gunlerce kalmasi gerekir.

Acmaya zorlamayin,enerji vermeyin ,yarin tekrar. Deneyin.
  • duptıs  (08.09.18 20:12:00)
fon makinesi çok riskli. yavaş yavaş kurumasını bekleyin. kış olsa petek üstünde 1 hafta kalsa çok iyiydi.

  • safak efendisi  (08.09.18 20:14:32)
Icloud a back up aldiysaniz resimlerinize bir sey olmadan ulasirsiniz.ama icloud hacmi doluysa o zaman telefonun bellegine ihtiyaciniz var.

  • duptıs  (08.09.18 20:16:09)
icloudda yedeklememiştim. .(

  • mrz breezy  (08.09.18 20:35:14)
gitti güzelim fotolar. bu devirde buluta yedeklememeyi anlamıyorum..

  • jamswety  (08.09.18 20:36:51 ~ 20:37:33)
öncelikle cevap vereyim, iphonu’dan her türlü bilgiyi kurtaran telefoncular var.........

konu dışı: allah aşkına nedir ya fotoğraf, nedir yani???????

acayip sinirlendim ya, nasıl bir toplumda yaşıyoruz??????,

düğün fotoğrafların gitse ne olur, videoların gitse ne olur..........

gerçekten yazık........ bu kadar mı önemli bu tarz şeyler??????????
  • 2 tostos turan  (09.09.18 00:57:04)
Pirince atin ve en az 4 gun boyunca hic ellesmeyin.
Ben boyle kurtarmistim hala kullaniyorum telefonu

  • 65 derece  (09.09.18 16:10:28)
ankarada iphone'dan her türlü bilgiyi kurtarabilecek telefoncu önerebilecek olan var mı o halde? Yeni taşındım ve hiçbir yeri bilmiyorum

  • mrz breezy  (09.09.18 21:48:09)