Sevgilinizi mutlu edecek sürpriz

Böyle bi anınız var mı
Şunu yaptım çok sevindi diyeceğiniz sıradan olmayan anlamlı özel bişi

Ben yapmadim ama bana yapildi. Gecmis yillardan cok severek dinledigim sarkilari bulmus, playlist yapmis. Arabaya bir bindim benim sarkilar caliyo :D Sok olmustum. Asla tarzi degildi oyle bir jest yapinca nasil bulduguna extra olarak sasirmistim.

Soyle dusun mesela 2007'de en sevdigim sarkilar.
Sonra 2008...2009 vs.
Acayip dumur olmustum.
  • perfectum  (08.09.18 16:40:12)
vay canına kimse sürpriz yapmamış demek.

- Beğendiği şarkıları yazdığı bir defter vardı. Defteri ele geçirip defterde yazan tüm sanatcıların diskografini indirip usb'de vermiştim.
- Hiç beklemediği bir anda yanına gidip kocaman bir buket çiçek vermemiştim.
- Çok beklediği bir hediyeyi hazırlayıp(yıldönümü,doğumgünü,özel gün v.s.)normal bir hediye verip gecenin sonunda beklediği hediyeyi vermiştim.
- doğum gününde evin bütün salonunu balon şişirip doldurmuştum.(zor bu tabi)
- habersiz sevdiği arkadaşlarını ayarlayıp doğum gününde güzel bir mekan seçmiştim hediyeler filan.
- pahalı bir hediye.
  • kirmizi kart  (08.09.18 16:43:36)
Bir kerede de odadan bisey istedi, ben de sinirliydim usagin mi var diye saydiriyordum. Ya bir gitsene dedi, yastigin orada bir sey var bak onu bana getirsene dedi. Neymis o diye gittim, meger hediyeymis :D

Bir keresinde de bisey istedim almadi, bulamadim dedi. Sonra yine benden bisey rica etti asagi inip bagajdan benim icin x getirir misin dedi. Yine boyle saydirarak gittim bi baktim istedigim sey :D
  • perfectum  (08.09.18 16:50:44)
Çiçek almıştım, ona çiçek alan ilk kişi olmuşum.
Sıradan bir şey bile sıradan olmayan bir hediyeye dönüşmüştü.

  • rakicandir  (08.09.18 19:08:50)