Kocaeli'nde ele geçirilen kokain- ne yapıyorlar buna

Piyasa değeri 6 milyar TL falan yazmışlar sözlükte. 6 milyar TL'lik mali alıp imha mi ediyorlar? Ne bileyim yani iyi para, merak ettim.

komutanım bu bizim...

  • Tears of Devil  (07.09.18 19:48:35)
O kadarını bilmiyorum ama yakalananların bir kısmı teşkilattaki belirli başlı taşaklı tipler tarafından gece kulüplerinde satılıyor. Bir tanesinde arkadaşım çalışıyor, bizzat görüyor bahsettiğim gibi bir polisi.

Bu kadarı dikkat çekeceği için imha ederler tabii...
  • Bruce  (07.09.18 19:57:38)
"Komutanım bu bizim" videosundaki er, yakalanan kenevirin kriminal laboratuvarina gönderilmesi için kanunen ayrılması gereken kısmından bahsediyor. Duzgun ifade edemediği için öyle konuşmuş.Bir gram bilginizle, kuş kadar beyninizle itham etmeyin insanları.

  • ad astra per aspera  (08.09.18 16:34:01)
büyük kısmı imha ediliyor. bir kısmı; teknik takip, izleme, gözlem, anlaşma gibi durumlarda yemleme veya anlaşma amaçlı kullanılıyor diye biliyorum. tabi bunlar off record oluyor haliyle.

teşkilat içinde "el altından", "gizlice" kesik atan taşaklı taşaksız tipler illaki vardır ama gece kulübünde koko satacak kadar çapsız adamlar bu gibi büyük ölçekli operasyonların yanına bile yaklaştırılmaz.
  • calligrapher  (08.09.18 16:42:10)