Neden böyle bir şey yapıyor?

1.5 ay merhaba merhabamiz oldugu birinden hoslandim. Buradan aldığım tavsiyeler doğrultusunda instagramdan takip istegi gönderdim. İstegi gondereli 3 hafta oldu ve hala istek gönderildi yazıyor. Görmemiş ihtimali yok çünkü gonderi sayisi artti takip takipci sayilari da surekli degisiyor. Bir kiz arkadasima anlatmistim oda tepkisini merak ettigi icin benim haberim olmadan istek gondermis ve direk reddedilmis. Bunu ogrenince baska bir arkadasimin fake hesabindan istek atmasini rica ettim onu da reddetmis. Simdi bu benim istegimi merhaba merhabamiz hatrina mi bekletiyor? Ayip olmasin diye mi reddetmiyor anlamadim?

"Ayip olmasin diye mi reddetmiyor "

Evet
  • Traveller  (04.09.18 20:44:40)
hatrına değil de, yedekte tutuyor gibi.

  • biravekahve  (04.09.18 21:37:59)
bence birikiyor istekleri seninki altta kaldı. tekrar istek yolla.

  • lata  (04.09.18 21:58:24)
bende ayıp olmasın diye reddetmiyor

  • alaimisema  (05.09.18 09:45:20)
Lan arkadaş eskiden ev telefonunu arar sesini duymazsak kapatırdık, sesini duyarsak konuşurduk. Ev ahalisi riskli ise telefonu hemcinsi bir arkadaş ile aratır onu istetir sonra biz konuşurduk.

Gençler, konuşun lan. Valla bak, konuşmadan problem çözemezsiniz. Yok takip isteği, yok görüldü görülmedi.

Ya denk getir karşısına çık, ya da telefonunu öğren ara. Hadi aramadın whatsappdan yaz.

İşin aslını öğren sen de rahatla o da rahatlasın, sor aslanlar gibi "takip isteği gönderdim ama görmedin herhalde" diye.

Sonrası çorap söküğü
  • John Bloor  (05.09.18 09:54:58)
john artı sonsuz

yeni neslin problemi bu, fazla dijitalleştiniz ve her şeyi sanalda yaşıyorsunuz. çık konuş karşısına amk neyin derdindesin ki? oluru varsa olur yoksa da yoluna bakarsın aklından çıkmış olur.
  • hosein  (05.09.18 10:18:28)
Reddetse reddettiğini anlayacağınız için reddetmiyor. Bekletiyor.

  • monogram  (05.09.18 10:23:49)
Bu ülkede en yıkılmayacak tabulardan biri 'kızlar ilk adımı atmaz'' herhalde. Sayısız kız hayatlarının fırsatını sırf bu yüzden kaybediyor. Sosyal medya ne yahu, adamla 2 ay aynı iş yerinde dip dibeymişsin!

  • iwasbornonamountainside  (05.09.18 10:32:01)
duyuruyu okudum, yorumları okudum, dehşete kapıldım

1,5 ay merhaba merhaba takıldın diye seni özel hayatına dahil etmek zorunda değil ki..
hele bir de yedekte tutuyor yorumu var ki evlere şenlikasfdghjgjh abi yedek dediğiniz bu değil ki.. bir buçuk ay flört edersin ama sonraki aşamaya geçmez hep bir bahane sunar bu yedekçilik olur.

istememiş seninle bağlantı kurmak. ayıp olmasın yüz yüze baktık reddettiğimi görmesin diye de reddetmemiş. bu kadar stalker olduğunu tahmin edememiş. takibi attı böyle kalırsa belki unutur falan diye.. kız da gayet haklıymış bence. sırf merhaba merhabanın olduğu biri için bu kadar uğraşıp fake hesaplardan denemeler falan... bence bu biraz takıntılık hali :)
  • canercuxy  (05.09.18 10:41:25 ~ 10:41:37)
Ben merak ediyorum instagramdan takip ettikten sonra ne oluyor. MEsaj mi atiyorsunuz ya da fotograflara yorum yazarak falan mi ilerliyorsunuz?
Merhabaniz varmis zaten. Merahabadan yuruyun iste instagramda niye cebellesiyorsunuz?
Kiz olsam yuzyuze surekli karsilastigimiz adam instagramdan yuruse direkt elerdim bu adam cacik diye.
Bugun merhaba diyin, sonraki gun merhaba nasilsin diyin, ilerleyin iste reelden. Olmuyorsa olmaz zaten. Telefon elinden instagrami acip kafandan yuzlerce senaryo kurmazsin en azindan.
  • stavro  (05.09.18 10:56:39 ~ 11:00:11)
senden hoşlansa anında kabul eder geri takip yapardı.

Fakat merhaba durumu olduğu için reddetmemek adına kabul de etmiyor.

Yedekleme de yok, o olsa zaten kabul eder kenara atardı
  • KaraSakall  (05.09.18 12:25:13)
Doğru anlamışsın uzaklaş.

  • tabii lan manyak mısın  (05.09.18 12:46:27)