Sifira yakin kondusyondaki dagcilik ekipmanlarimi satabilir miyim?

Para cebimden cikti nasil olsa diye kullanmadigim halde kenarda tutuyorum uzun suredir.
Baktim da fiyatlari epey artmış. Hepsi saglam, en fazla 2-3 kez kullanılmış seyler. Kaz tuyu Uyku tulumu, canta vs.

Satmaya kalksam cok olu fiyata mi giderler? Eger cok olu gidecekse gerek yok, dursun evde cunku.
Sifir fiyatları tulum 1500tl, canta 1300-1400tl, kask 500tl vs.

Aldığın fiyata bile satılabilir belki, döviz yüzünden fiyatı artan ithal ürünlerse.

Denemeden bilemezsin, sahibinden.com ve letgo ile fiyat koy dene. Konu ile ilgili facebook grupları ve forumlara da ilan bilgilerini bırakırsan hızlanır.
  • John Bloor  (04.09.18 14:56:59)
İkinci el dağcılık malzemeleri alım-satım için facebook hesapları var.
Çok ölü gideceğini sanmıyorum, tüm malzemelere zam geldi. Ama fahiş fiyat da koymayın.
Muadili ürünlere bakıp ortalama bir fiyat verin bence.
  • peggy  (04.09.18 15:10:37)
kenarda duracagina ilanda dursun. ilana mutlaka "pazarlik icin kesinlikle aramayin" vs. yazarsan sadece alacak kisi rahatsiz eder seni. o da yine indirim ister ama muhtemelen indirimsiz fiyatina razi gelmistir zaten.

not: urunlerin guncel fiyatlarina mutlaka bakin. daha 1 ay once 300e koydugum kulakligin fiyati 1100 lira olmustu. yani 300e satsaydim birak muadil bir urun almayi kabini bile alamazdim ayni segment kulakligin.
  • brkylmz  (04.09.18 15:29:35 ~ 15:29:57)