Ölüm Defteri bulsaydınız kaç kişiyi yazardınız?

Death Note'daki gibi deftere yazdığınız kişi istediğiniz şekilde ve zamanda ölüyor ve yakalanma şüphelenilme riskiniz yok dikkatli davranırsanız. Bu durumda sayı olarak kafadan kaç kişiyi yazardınız? Yoksa hiç kullanmamak mı?

yaklasik 1 dakikadir dusunuyorum ve aklima kimse gelmedi. ama ne bileyim, bir cocuk istismari, cinayeti faili falan gorursem, o hirsla yazarim ama kalp krizi seklinde degil, aci verici bir olumle oldururum...
ama spesifikte kimse gelmedi aklima. sifir diyorum.

  • dilemma of subscribtionability  (04.09.18 03:26:56)
wataşi wa eru des cümlesini duyana kadar 35 milyon yazaardım

  • bardakigüneşgözlüğü  (04.09.18 03:57:01)
:) var ya...

  • brad pitt  (04.09.18 07:00:55)
6.5 milyar kadar.

  • idonthaveatvset  (04.09.18 07:11:27 ~ 07:11:32)
"şu an elime defter versen şunu yazarım" diyebileceğim net bir isim yok ama çooooook fazla kişi yazardım, ondan eminim. sıradan vatandaşla uğraşmazdım muhtemelen, nefret ettiğim ve şahsen tanıdığım insanları yazmazdım. nestle gibi iğrenç firmaların yöneticileri, geçtiğimiz günlerde nalları diken john mccain gibi savaştan beslenen şerefsizleri vs. patlatırdım düzenli olarak.

vaktimiz kısıtlı. o yüzden ölümü milyonlarca insanın hayatını güzelleştirebilecek insanları hedef alırdım. üşengecim ben, her gün her gün 500-600 tane isim yazmakla uğraşamam. az ölsünler, öz ölsünler eheh. ben elimden geldiğince çok yazarım ama elimden gelecek olan belli.

excel'de yazabiliyorsak o zaman iş değişir ama. çok karıştırırım ortalığı.
  • der meister  (04.09.18 07:36:15 ~ 07:37:26)
yazmazdım ya da kendimi yazmamaya zorlardım. ölse dünya daha iyi olacak bir sürü insan olabilir belki ama öyle bir şey yapsam ben de karakter olarak kötü olur ve ölene kadar huzur bulamam diye düşünüyorum. ha, eğer if-then-else şartı koyabiliyorsak öyle bir deftere, başkasına muhtaç olmaya başladığım saniye olmak üzere kendi ismimi yazardım.

  • puc  (04.09.18 08:01:13)
100 kisi falan yazardim.

  • stavro  (04.09.18 08:09:27)
şöyle diyim, sayfalar yetmezdi.

  • hosein  (04.09.18 09:06:31)
defteri yakardım.

  • for day to break  (04.09.18 09:09:37)
Kendi adımı yazardım.Tarihi 100 yıl sonraya ayarlar, ölüm şeklinide rahat ölüm olarak ayarlardım.

  • pink ja  (04.09.18 09:40:36)
çooook fazla. Sayısını bilemiyorum

  • alaimisema  (04.09.18 09:43:22)
Bu soğukkanlılıkla öldürmek, arkadaşlar. Nasıl birinin hayatının sorumluluğunu üzerinize alırsınız?

  • SiyamkedisiZorro  (04.09.18 10:50:17)
Birinin ölmesini istemek, dilemek çok garip geliyor bana. Normal bulmuyorum. En nefret ettiğim insanı bile yazamazdım ben.

  • windowsguvenlikduvari  (04.09.18 10:55:57)
Var ya taş üstünde taş bırakmazdım. L de yok, yakalanma olasılığın yok yani. Yardır.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (04.09.18 12:28:22)
işte beklenen soru...

yagami light'a rahmet okuturdum. ancak!

adil bir şekilde...
  • the master of apprentices  (04.09.18 12:35:18)
Bir elimize geçsin de hele sonrasına bakarız.

  • melonsucker  (04.09.18 13:07:29)