f/p karıştırmadan piyasadaki en kaliteli telefon iPhone mu?

şu bilindik markalar arasında en kaliteli telefon iphone mu?

Kesinlikle degil. Kasa kalitesi olarak olabilir belki bi tek.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (03.09.18 11:52:03)
evet. eğer telefonu x ayda bir formatlayıp, saklama alanın dolduğunda çerezleri temizleyip ara ara bataryanı kalibre etmek, bazı zamanlarda uygulamaları sd karta taşımak istemiyorsan en iyisi apple. ama yukarıdakileri yaparım dersen android telefonlar acayip iyi. tek sıkıntı malesef xx uygulaması durdu diyor, yavaşlıyor, stabil değil, 2 sene sonra çöpe dönüyor. 2 sene sonra o telefonu kullanabilmek için forum forum dolaşıp çareler araman gerekiyor. bu sorunlar olmasa androidler felaket telefonlar.

  • Tears of Devil  (03.09.18 11:55:16)
evet kesinlikle iphone.
gerek kamera, gerek stabilite olarak alayını tokatlıyor.

  • teritori  (03.09.18 11:57:20)
para sorun degilse iphone tabi. her sene yenisini alabilecek olsam iphone alirim. durumum yok xiaomi aliyorum.

  • icim urperiyor  (03.09.18 12:06:38)
Kamera icin iphone. Gerisini bilmiyorum.

  • stavro  (03.09.18 12:08:07)
kullanım ömrü ve stabil performans açısından evet.

  • sir gawain  (03.09.18 12:11:07)
yıl başına düşen net telefon harcaması bakımından evet.

yani herhangi bir telefon aldın. kaça aldın? kaç sene götürecek? bu senenin sonunda kaça satacaksın? bu üç soruya verdiğin cevapların toplamı iphone modellerini ekonomik hale getiriyor.
  • babilbaligi  (03.09.18 12:45:11)
Tam kavga çıkaracak soru :) Bu kadar koşulsuz seveni ve koşulsuz nefret edeni varken insani bir cevap almanız çok olası değil gibi ya.

Ben apple ürünlerinin genelde uzun süre kullanıldığını tecrübe ettim. Aynı zamanda elimde 2014 model zte telefon var android gariban hala çalışıyo, uzun gidiyorsa bu da gitmiş yani.

Mevzu fiyat performanstan çok artık android mi kullanmak istiyorsunuz ios mu sorusuna geliyor tüm fanboy/hateboy'lukları geçtikten sonra.
  • hedep  (03.09.18 12:45:24)
kişiye göre değişir. daha stabil ve kullanımı rahat diye çoğunluk iphone'u tercih ediyor ama Samsung diyen de hiç az değil.

yani net bir cevabı olmamakla beraber diğer markalardan ziyade samsung ve apple olarak öne çıkıyor piyasa.
  • Neill  (03.09.18 13:05:40)
Kişiden kişiye falan değişmez.

Şu anda paranın alabileceği en iyi cihaz Note 9.

Kasa kalitesi Iphone X için konuşursak rezalet.
Kanıt: m.imgur.com

Kamera konusunda Iphone X skoru en altta listede kaçıncı görün.
kanıt:
www.dxomark.com

Yazılım konusunda Iphone mu en iyisi? Kime göre neye göre ben nefret ediyorum IOS'ten.

Dayanıklılık konusunda da zaten hepsi artık aynı. Gorilla Glass 5, ekran zaten Samsung Oled aynı. Batarya dayanımı desek zaten tüm muadillerinden kötü Iphone.

O zaman nasıl en iyi telefon oluyor? Kaldı ki yeni bile değil artık Iphone X.

Ha bak işlemci benchmarkta A11 bionic üstüne yok. Ama ram konusunda cimri olduğundan Apple bunu da tam randımanlı kullanamıyorsun.

Geçiniz. Sd845 ile çözemeyeceğin alamayacağın uygulama yok.
  • bos gezenin bos ustasi  (03.09.18 14:18:35)
Şu an telefonun ağababası Note 9'un 8 gb ramlik versiyonu. Değerlendirmelerde çok iyi puan alıyor.İphone hep gerilerde.

  • basubadelmevt  (03.09.18 14:31:06)