Başlangıç için bisiklet

Merhaba

Başlangıç için nasıl bir bisiklet almalıyım. Istanbul için basit 200 - 300 liralık çin malı bisikletler sıkıntı yaratır mı? bisiklet alırken nelere dikkat etmeliyim?

Bir de ucuz diye kendime de zarar vermek istemem. Bisikletler arasında kalite farkı oluyor mu?

Binaya çıkartamam yer yok çünkü.dışarı bağlayacağım dolayısıyla çalınsa bile fazla dokunmayacak bişey bakıyorum.

yer istanbul

ya katlanırlar da çok ufak gibi. tekerlekleri ufak ve yere çok yakın gibiler.

  • Mehmet Ersoz  (26.08.18 20:56:17)
ben kron xc300 aldım baslangıc icin memnumum. ama bir sure sonra satıp daha hafifini almayı planlıyorum.
yani uzun soluklu dusunuyorsanız butce de el veriyorsa hafif bir model bakın.

  • imnotsureabout  (26.08.18 21:37:57)
Bu hobinin size uygun olup olmadığını anlamak, devamlılığı olacağına emin olana kadar ucuz bir market bisikleti alıp başlarım ben olsam.

Sonra baktın ki bu seni sarıyor, acemiliği de attın. Ortalama 1500 TL'ye güzel ve kaliteli, yağ gibi giden bisikletler var.
  • John Bloor  (27.08.18 09:48:40)