e ticaret sitesi

yayınevimizin kitap satışı için eticaret sitesi yaptırmak istiyorum. Tüm içerikleri biz gireceğiz. Ne istediğimizde detaylı biçimde örnek site üzerinden belli. Yapacak arkadaş benden domaini aldığım sitedeki şifremi istedi açıkçası biraz rahatsız oldum domainime bir şey olur diye. Bilen arkadaşlar söyler mi bir sıkıntı olur mu ve ortalama olarak bu işler kaça yapılır?

Domain üzerinden hosting ayarlarını yapacaktır o yüzden istemiştir, pek anormal bir durum değil. Vermek istemiyorsanız yapacağı ayarları öğrenip kendiniz yapabilirsiniz.

Bu işin bütçesi yaklaşık 2.000 TL'den başlar( ideasoft, rgs gibi hazır paketler ile) milyon TL'lere kadar gider. Orta halli, özel bir yazılım 30-40 bin TL'ye falan yaptırılabilir.
  • talasas  (24.08.18 23:36:14)
domain ile ne alakası var, çalmasın? dolandırıcı gibi duruyor. domainde tek işlem ns girmek o da çok basit bunun için verme.

hosting bilgilerini istemeli
  • imelih  (24.08.18 23:37:04 ~ 23:37:41)
Hosting yoksa? @imelih?

Maile ulaşımı olmadan asla domaini çalamaz, paranoyak olmayın.
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (25.08.18 01:28:04)
şifre olmadan çalışamaz

  • ipmus90  (25.08.18 11:14:03)