Sırt çantam kayboldu

Dün akşam 19:15 istanbul çardak pegasus uçuşunda bagaja verdiğim 5 kiloluk sırt çantam çıkmadı. Tutanak vs tutturdum ama doğru düzgün kimse ilgilenmedi. Ağlaya zırlaya gideceğim yere doğru yola çıktım.Avukat bir arkadaşımız sağolsun araya birini soktu ve bir anda beni sallamayan insanlar için hanım oldum. Çantamı taşırken düşürmüşler ve bin kez tekrar bakın dememe rağmen bakmayan insanlar artık araya giren insanlar kimse kamera kayıtlarını izliyorlar ve cantamı düşürdüklerini görüyorlar.
Hala yok şimdi vardiya değişecek çantanız ne olur bilemiyorum diyen bir personele de sahipler.umarım bugün gidip çantamı alacağım.

Bu olayı nereye nasıl şikayet edip hakkımı arayabilirim?

Avukat arkadaşınıza sorsanız?

  • diffarentiationation  (21.08.18 07:51:46)
Bu duyuruda yeni mi moda? Burada belki daha önce başına gelen var, başka fikirler almak istiyorum ?

  • tuborg yesili  (21.08.18 08:02:47)
Çantanizin içine değerli şeyler koymayın diye bir tanıdığım söylemişti. X-ray'den geçince elektronik, parfüm gibi değerli şeyleri görüyorlar. Içinde bunun gibi değerli bir şey var mıydı? 100 liralık bir şey de olsa bunun için çantalar kayboluyor (?).

  • Traveller  (21.08.18 10:34:51)
avukat arkadaşınıza sorsanıza :) umarım hiç aklınıza gelmemiştir, neyse ki duyuru einstein'ları var ki bizlere yardımcı oluyorlar.

şaka bir yana geçmiş olsun can sıkıcı bir durum, zamanında benim de başıma geldi. bu durumlarda tazminat almak mümkün. Benim örneğimde lufthansa kaybetmişti bagajımı, 600 euro kadar bir tazminat alma durumum vardı ancak sonra bagaj bulundu. ne yazik ki bu durumlarda ciddiye alınma seviyesi diş göstermekle bağlantılı.

şöyle bir link buldum bakınırken:
www.kutubaligi.com
  • theos ek mekhanes  (21.08.18 10:47:55)
değerli olarak sadece pasaport vardı.

  • tuborg yesili  (21.08.18 12:15:19)