MHP nin doları 7 TL iken bozdurması?

Dolar 7-7.20 civarında zirve yapmışken tüm dövizleri bozduruyoruz diye açıklama yaptılar hasametli edayla komik bir şekilde www.haberler.com O tarihten sonra da dolar adım adım eridi işin ilginci fakat dolar bozdurma çağrıları 2-3 yıldır yapılmasına rağmen, Erdoğan her seferinde vatan için bozdurun demesine rağmen bu milliyetçi partinin dolar stok edip taa dolar 7 düzeyinde zirve yapmışken bozdurmaları ilginç değil mi ve iktidarla aralarında bir probleme yol açar mı yani iktidarın "bunu da yazdım bir kenara" deyip şimdilik ses çıkarmama ihtimali?

Aksine biz doları bozdurmasak daha da yükseleceti diyeceklerdir böyle bir durumda.

Bak büyük oyunu bozduk nasıl yılan di mi?
  • kljgslsdkjsd  (20.08.18 21:59:35)
"milliyetçiyim" diyen parti, neden parasını dolar vs yapar ki zaten? bu da saçma sapan, "17-25 aralık'tan sonra" ölçüsü gibi bir şey herhalde! "Ama şu tarihten sonra..."

"bunu bir kenara yazacak iktidar" :) dev ihalelerini dolarla yapan iktidar!

ve vatandaşımız da hiç bunu sorgulamaz zaten. hülooooog!
  • runagain  (20.08.18 22:00:59)
Şekilden ibaret hamleler, önemli olan para bozdurmak değil para bozduruyoruz diye açıklama yapmak. Kaldı ki Türkiye'nin dış borcu ve ithalat - ihracat dengesizliği ortada. Herkes döviz satsa ne olacak? En fazla yabancılara alım fırsatı olur.

  • salihdt  (20.08.18 22:08:12)
O süreçte döviz bozduran kişilerin vatan millet sevdasından değil hazır yükselmişken düşmeden bozdurup kar edelim düşüncesinde olduğunu düşünüyorum.

  • gazozailacatmauzmani  (21.08.18 10:03:10)