aşk meşk cool story

bir önceki duyurularımda konu derinlemesine anlatıldı, artık bir çoğunuz zaten konuya hakim oldu , okumak isteyenler okuyabilir neyse durumlar değişti biraz, bu kızla iki günde bir de olsa mesajlaşırdık ilgimi gösterirdim hoşlandığımı bence net anlamıştı , birden bire günlük hal hatır sorma mesajıma cevap yazmadı aradan, 11 gün sonra kusura bakma yazamadım gibisinden bir mesaj atıp tatile gideceğimi öğrenmiş onun için iyi eğlenceler gibisinden bir şey yazdı, o 11 günlük süre zarfında stalkerlığımı konuşturup instasını buldum bir erkek ismi ve kalp vardı, mesajlarıma cevap vermeme sebebini buna yorduk bende kafamı dağıttım biraz :) düşündüm taşındım sakinleştim, 11 gün sonra yazdığı o mesajta çok heycanlandırmadı açıkçası , bcs mesajı atmasıyla insta biosundaki o kalpler isimler yok oldu , nöbetçi golcü semih mode on oldu biraz , erkek kişisininde kim olduğunu buldum ama hala instada takipleştiklerini bildiğim için ben o mesaja rağmen yazmadım hiç, son 3-4 gündür whtsp storylerime bir şekilde cevaplar yazıyor konu açmaya çalışıyor falan sanırım ama ben yinede tek cevaplarla geçiştirdim çünkü ilk dönemdeki heycanımda kaçtı ve 11 günlük şok etkisi gururumu hafif zedeledi , neyse dün beni bu aradı , hiç beklemiyordum tatilin nasıl geçti falan muhabbetine 15 dk konuştuk , bugünde o şahısla insta artık takipleşmiyorlar, nasıl bir yol haritası izlememi önerirsiniz bundan sonra, kız telefonda martta geliyorum oraya sen gelecek misin almanyaya falan gelirsen bizim şehire kesin uğra falan muhabbeti yaptı, ya bebeğim zaten tek amacım seni bir kez daha görür seninle vakit geçirim seni daha iyi tanımak diyemedim tabi ama ilginç bir konumdayım , mesajlaşmalarımız telefon konuşmalarımız çok kısa sürüyor, ortak konu ortak nokta bulmakta zorluk çekiyoruz, normal hayatta mizah seviyem baya iyi olduğu için çok kolay muhabbet tıkanmaz ve karşımdakini çözerim ama bilemiyorum

Birini bulunca sana soğuk yapıyor, buldduğu kişi gidince sana sıcak yapıyor, rutine bağladı. Hoş değil. Ona güvenmen için uzun bi süreyi birlikte geçirmeniz gerekiyor bence. Bu kız fena. Sen de zeki çocuksun saf değilsin ama taktın bunu kafaya mantığın az çalışıyor konu bu kız olunca.
Ortak konu hiç zor değil, iki taraf da gününü nasıl geçirdiğini detaylı olarak her gün anlatırsa bal gibi dönüyo muhabbet. Yine de bu kıza güvenemiyorum seni üzmesine fırsat verme, please.

  • megalomaniac  (20.08.18 01:26:00)
bu kız biraz yarım akıllı , zaten bana kendini çeken nokta da bu, zeki kızlar ilgimi çekmiyor , bunun gibilerinde defosu oldu mu tam oluyor demek ki

  • docrivers  (20.08.18 01:33:20)
Dilediğin gibi beraber olsanız dahi uzun vadede mutlu olacağını düşünmüyorum. Yarım akıllılar ilgimi çekiyor konusu ise tamamen dar çevre ve sürekli bu tarz kadınlarla iletişim kurup en mutlu anları yine bu kadınlarla yasamakla alakalı.

Bence genel turkiyeli bir insanin sorunu olan ufkumuzun darlığı problemini yasiyorsunuz. Gercekten de dar ve sosyal tabularla donanmış bir çevre de büyüyüp yetisti bir neslin %70 i. Yalnızca kendinizi mental ve fiziksel manada gelistirip farklı insanlarla tanışıp etkilesime geçmelisiniz illa flort manasında değil.
  • biravekahve  (20.08.18 01:48:59)
nişanlı değilmiş, şov olsun diye insta bioya yüzük falan koymuş, elemanla takipleşmiyorlar artık

  • docrivers  (20.08.18 01:55:15)
Sov olsun diye yaptiklarindan sonra biseyler hissetmen sacma olurdu zaten ama goruyorum ki senin hala bir umudun var. Anlattiklarindan kizin klasik muhafazakar almanci oldugu izlenimini edindim ve bu olay mahallinden uzaklasman icin gayet yeterli bir sebep.

Ben sana sorunu soyleyim dostum sen agir boslukta olabilirsin. Dolayisi ile karsina cikan ilk dala tutundun yoksa dunya gorusu olarak taban tabana zit biriyle biseyler yasama ihtimalini dusunmen, olmayacak duaya amin demek. Bu bir sorun degil, aksine bunun farkina varip yapacagin muhtemel yanlis hareketler icin kendini frenleyebilirsin.
  • bruceandwayne  (20.08.18 09:01:46)
Eğer bu kızla devam edersen yarın öbür gün o elemanla barıştığında (ya da radarına başka bir çocuk girdiğinde) seni bir kalemde harcar. Seni %99 ihtimalle o eski çocuğu kıskandırmak için kullanacak. Buraya yazıyorum. Vııyy bir de yüzüklü kalpli şeyler yazmış evvelden instagram’ına, şöyle varoş kızlara prim vermeye bayılıyorsunuz, tekmeyi yiyince de redpillci oluyorsunuz. Tekrar söylüyorum, prim verme seni kullanıp atacak.

  • i m cool with that  (20.08.18 10:31:02)
mendil gibi kullanıp atacak seni+1
ha ben kıskandırılmak için kullanılayım razıyım dersen sıkıntı yok yoksa uzak dur+1

  • basond  (20.08.18 11:06:24)