Trakya'da cadir kurulacak yer

Merhaba.

Cadirimiz, valizimiz hazir. 2 yas cocuk ve eşimle ben Trakya'ya dogru yola cikacagiz İstanbul'dan. Nereye gideceğimize karar veremedik. İgneada'ya doğru yola cikim buluruz bir yer diye dusundum ama tam guneyinden geliboluya dogru da gidebiliriz, tekirdaga dogru da.

Mumkunse denize sifir nerede cadir kurabiliriz? Her imkana yakinsa tesise gerek yok. Yoksa tesis bakacagiz.

kastro ve panayır iskelesi olabilir. resimlerine bakabilirsiniz öncesinde, fikir edinirsiniz.

edit: erikli & şarköy.
  • rahip janick  (20.08.18 00:39:23 ~ 00:43:30)
iğneada'ya gitmeyin diye tavsiyede bulunabilirim. İmkanları zayıf çocukla sıkıntı olur.

  • goodman  (20.08.18 01:27:43)
İğneada&Kıyıköy görmüş birisi olarak direk Gökçetepe Tabiat parkı diyorum, en sağlıklı tesisin orası olduğunu söylüyorlar.

*2 Yaşında çocuk ile bu aksiyona girdiğin için ayrıca tebrik ederim. Şimdiden mutlu tatiller :)
  • oligomer  (20.08.18 09:22:51)
gökçetepe +1 ama kamp alanının denizi taşlık. o yüzden deniz ayakkabısı almak lazım. 2 yaş çocukla zor olabilir.

iğneada & kıyıköy karadeniz olduğu için çok dalgalı ve denizinden keyif alır mısınız çocukla bilmiyorum ama doğası çok güzel.

bence erikli'yi deneyin ama tabii ki bayram ve çok çok doludur. enez de güzeldir ama kamp kurulacak kamp alanı göremedim hiç. yıllardır giderim.
  • duyond  (20.08.18 11:14:30)
Erikli taraflarına bir +1 de ben koyuyorum.
Geçen haftalarda oraya yakın Uzunkum diye bir plajda kamp yaptık 2 gün. Neredeyse sadece etraftaki halkın geldiği, epey sakin ve sessiz bir yerdi. İncelemenizi öneririm.

  • Rochefort  (20.08.18 16:00:52 ~ 16:01:08)