Didim altınkumdan nereye kaçılır

2 haftalık bir tatil için buraya geldim fakat ne kaldigim apart ne de dün gece gezdiğim kotdon bekkentilerimi karsilamadı. Aparta da parayı peşin verdim geç geldiğim için geri alabilir miyim bilmiyorum. 2 hafta kalamam ben nurada tavsiyeleriniz nelerdir arabayla nereye kaçayım. Denizi güzel ve sakin biyer ummuştum

Gezmek icin gunubirlik prieneye gidilebilir. Milli park icindeki Doganbey koyu ziyaret edilebilir. Kusadasina bodruma falan gecilebilir. Didim icinde polis egitim kampi var. Oraya gidilebilir. Ruzgarli ama denize falan girilebilir, lokantasinda balik yiyilebilir. (Altinkumdakini demiyorum.) Ayrica Bodruma gecilebilir. Yine gunubirlik Çamlibele gidilebilir. Aydin karacasu yaylasina gidilebilir. Orada oglak cevirme yiyilebilir. Yunan adalarina gidilebilir vs

  • nax  (19.08.18 09:14:59)
Kuşadası, bodrum.

  • datnet  (19.08.18 12:53:01)
Kusadasi bodrum yazilmiz zaten.
Sirinceye de gidebilirsin 1 saat

  • postmodern rh  (19.08.18 13:18:51)
1 gün Bafa Gölü ve Heraklia, deniz olmasa da keyiflidir.
1 gün Didim, Milet ve Priene
1 gün Kuşadası, Şirince
1 gün Bodrum
  • halanne  (19.08.18 14:34:03)
deniz olarak manastır koyu güzeldir. araba yolu biraz bozuk ama denizi hoş. yüzmek için oralara gidebilirsiniz.

ayrıca akbük taraflarında daha sakin koylar var. yerel birilerine sorarsanız yardımcı olurlar.

altınkum'un bayramda sakin olacağını düşünmek çoook büyük bir yanılgı olmuş :(
  • nundu  (19.08.18 14:59:39)