PinkFloyd-Hey You. Sevmeyen sevgili

Yıllardır gerçek aşkı beklerdim bu şarkıyı yollamak için. yolladım. Sevmedi. Hatta Sonuna kadar bile dinlemedi :( tamam çok tarzı değil biliyorum ama böyle olunca da bayaa üzüldüm.

daha bugün dinledim. güzel şarkıdır vesselam.

  • dreadplayer  (18.08.18 02:14:28)
Pes.
"open your heart i'm coming home" bundan da mı etkilenmemiş?
Sen ilişkini gozden geçir bence.
  • Amaranta ursula  (18.08.18 02:15:21)
hey you bir aşk şarkısı değil.

ben de çok çok severim. 18-25 yaş arası sevgilim a şarkısını beğenmezse kötü hissettiğim dönemler oldu ama artık severse sevinirim, sevmezse de ok.
  • washe  (18.08.18 08:12:03)
Derhal ayrıl

  • bass solo take one  (18.08.18 09:04:00)
Olm ben sevgilime şarkı atıyordum "beni lütfen kendi şarkılarımla baş başa bırak" diyordu. Ha sonra noldu, zaman geçtikçe arabada dinledikçe ben işte gönderdikçe vs. oldu sana bir kedi. Ne göndersem şukusunu eksik etmiyor şimdi.

  • kablelvuku  (18.08.18 09:23:15)
Aynı şarkıları sevmek, aynı filmlerden hoşlanmak ideal aşkın mutlak göstergesi değildir. Zaten bir insanla birebir aynı kişi olmak da bence çekilir şey değil. Bu şarkıyı beğenseydi bile yarın bir gün mutlaka başka bir konuda, hatta belki çok daha hayati bir konuda görüş ve beğeni farklılığı ortaya çıkacaktır. Gerçek aşk, hayatımın aşkı, ruh ikizim diyeceğiniz insan sizin birebir kopyanız değildir. Böyle bir beklenti gerçekçi de değildir. Benzerlikler bir bağ kurmada yardımcı olur bu bakımdan işlevi vardır ama farklılıklar da insana yeni şeyler öğretir, kendini geliştirmesini sağlar.

  • nihayet  (18.08.18 11:10:57)
20li yaslarin 2. yarisini astiysaniz sen de bu durumu aş, ilk yarisindaysaniz paylasimlar konusunda zevk ve görüş ayrılığına dusup ustesinden gelme zorluğu cekmeniz olasi.

  • passive aggressive  (18.08.18 12:11:32)
Kendim için konuşacağım. Müzik, hayatımın olmazsa olmaz tek unsuru. Kült müzisyenler hayatımın olmazsa olmaz üyeleri. Pink Floyd ise resmen bir dogma. Beğenmediğini beyan eden kim olduysa iletişimi kestim. Azıcık müzik kulağı olan herkesin severek dinleyeceği bir müzik neden beğenilmez onu da anlamış değilim.

Eğer sizin için de durum böyleyse ya kendisiyle müzik konusunda herhangi bir iletişimde bulunmayacaksınız ya da ardından bakacaksınız. Ortak zevk çok önemli. Eğer yoksa şansı zorlamamak lazımdır.
  • desdenova34  (20.08.18 14:34:11)
Selam, maalesef sevgilinizin ruhunu şeytan ele geçirmiş. O, ruhu olan, duyguları olan bir insan değil. Kendinizi kurtarın, yoksa ona dönüşeceksiniz. Duygularınız yitip giderken etrafı boş nazarlarla süzen, yalnızca fiziksel ihtiyaçlarını gideren insan formunda bir canlı halini alacaksınız.

O artık kurtarılamaz. Şeytanın hizmetkarı olmuş. Sizi de şeytanın kölesi yapmak için çabalayacak.

Önce, "Aslında abartılacak kadar iyi şarkılar değil bunlar" diyerek içinizdeki hisleri köreltmeye başlayacaksınız. Sonra, dinlerken keyif almamaya başlayacaksınız. Sonraki ve son adım ise, içi boş, ruhsuz şarkılar dinlemek. Ve artık siz de ruhu çekilmiş, içi boşaltılmış olarak o ruhsuz ve içi boş şarkılara döneceksiniz.

Sevgiliniz, sizin etrafınızı duvarla örmek için taş taşıyor. Öldürebilirseniz öldürün, mümkün değilse uzaklaşıp kendinizi kurtarın. Açılacak bir kalbi kalmamış sevgilinizin.
  • rahip janick  (20.08.18 14:40:49)
sevdiğim kişi elektronik müzik dinliyor-du ki nefret ederim. bana attığı şarkılara 10 saniye katlanabiliyor-dum. müzikten konuşmazsınız olur biter, konuşacak sürüyle konu bulabilirsiniz pekala.

  • gebere jackson  (20.08.18 14:43:44)