Kedi evde 10gün yalnız kalacak

yanımıza alma şansımız yoktu. bırakabileceğimiz kimse de yoktu malesef.
2 günde bir, bi arkadaş yanına gidecek. mamasını suyunu kontrol edecek. ama pek bi hayvansever sayılmaz kendisi. 10dk durur ancak.
Çok mu bunalır hayvan :/ vicdan yaptım.

adam bu i.hizliresim.com

kediler uzun süre evde yalnız kalınca psikopata bağlıyor. her şeyi devirecek, tuvalet kağıtlarını parçalayacak vs. kendi çapında intikam alacak. arkadaşınız gittiğinde biraz oynasın ilgilensin en azından. ilgisiz kalmasın.
benzer durumda bir hafta bırakmıştım, geldiğimde her şey devrilmişti, bütün perdeler aşağı inmişti.
çok tatlıymış bu arada benim yerime mıncıklayın :)
  • pati  (17.08.18 18:56:10)
2 günde bir gideceğinden eminseniz hiçbirşey olmaz:) Evet döndüğünüzde ortalığı dağıtmış ve size kızgın olacak, yapacak birşey yok.

  • hipopotamus  (17.08.18 19:00:57)
Gecici olarak evini acabilecek biri cikabilir, kisaca bir post hazirlayin ve facebookta paylasin. Buradan paylasin, biz de paylasiriz?

Belki cok kücük bir odeme de dusunulebilir?
  • buf-e kür  (17.08.18 19:01:23)
ayıptır sorması, neden yanınıza almıyorsunuz?

  • lamotta  (17.08.18 19:26:03)
@lamotta
farklı illere uğradığımız uzun bir yolculuk olacak. arada düğün var birde. hayvana eziyet olur

  • sylow  (17.08.18 20:01:17)
4-5 gün aynı şekilde bırakmıştım, mutsuzluktan bütün kürkünü dökeyazmıştı, keşke kedi sever ve bayramda evde birine emanet etseydiniz

  • 9kuyruklukedi  (17.08.18 20:11:52)
Su kaplarını devirme ihtimaline karşılık 6-7 su kabı bırakın etrafa.

  • mutlusismankedi2015  (17.08.18 22:34:57)
Hiçbir şey olmaz.
Delirse benim manyak Leyla’m delirirdi.
İçiniz rahat olsun.

Eve geldiğinizde ona sevdiği bi ödül maması verin.
  • whatyougetiswhatyoudid  (17.08.18 22:53:46)
arkadasin bence kumunu degistirmeyi ihmal edicek, ustun koru 10 gunde 2 defa falan yapacak ben soyliim

  • hot potato  (17.08.18 23:09:18)
Veterinere bırakılıyor günlük ücret karşılığında, öyle bir şey mi yapsanız?

  • turuncu tonlarda  (17.08.18 23:35:57)