İlk maaş hediyesi

İlk maaşımı aldım. 500 lira civarı bütçem var. Anneme ve babama hediye almak istiyorum. Kalıcı bir şey düşünüyorum. Ne önerirsiniz?

ufak bi haftasonu tatili, yada guzel bi restorantta yemek

  • crucio  (16.08.18 23:45:28)
Üçünüz birlikte yemeğe çıksanız ve beraber çekildiğiniz bir fotoğrafı çıkartıp çerçevelettirip yemekte onlara hediye etseniz olmaz mı?

  • Amaranta ursula  (16.08.18 23:46:00)
Televizyonunuz akıllı televizyonsa ve böyle bir özellikten haberleri yoksa,
Onların evliliklerinden bugüne, birlikte çekilmiş fotoğraflarınızı tarih sırasıyla dijital ortama aktarıp bir flash belleğe yükle, sonuna 'büyüttünüz beslediniz, iş güç sahibi yaptınız' minvalinde bir konuşma videonu koy. Flash belleği kutula kurdelala ve hediye et. Sonra tak televizyona, slayt show yap, birlikte seyredin.
Selpakları hazır bulundur.
  • oguz altun  (17.08.18 00:07:49)
Saat. Butceyi biraz daha zorlarsan 2 sine de guzel birer saat alabilirsin. Hatta bu butceyle de olabilir.

  • trejemu  (17.08.18 00:20:10)
Babaya cüzdan, anneye altın kolye. Bütçeyi birazcık alabilir.

  • nick konusunda kararsizim  (17.08.18 00:32:17)
Ben babama gömlek, anneme de güzel bir yüzük almistim.

Bir de annem, babam ve kardesimi yemege cikarmistim.
  • chitosan  (17.08.18 11:08:07)
Taki fikri guzel bence de.

Gunluk yasantilarinda sik yaptiklari ne varsa ona yonelik devamli kullanacaklari bir sey alabilirsin, basit olur belki hediye ama devamli kullanirken gelene gecene kizim ilk maas hediyesi bunu da aldi diye anlatirlar.

Aldigin seye ekstra bir canli bitki de alinabilir eger bakiyorlarsa. Yillarca hatirlanir. Cuzdan falan eskir ama onu cocuklarina bile gosterirler. Bitki bir sekilde guzel bir hatira araci bence.

Kendine ne aliyorsun asil ?!
  • bir ileti paylastim  (17.08.18 12:12:06)
direkt parayı ellerine saymak, giderken de bir tane tatlı almak daha olumlu olabilir.

  • neverlose  (17.08.18 17:30:49)