Kıbrıs’ta Ne Yapalım?

Aracımız var, paramız var. 1 hafta da vaktimiz var. Nereleri gezelim? Nerede ne yiyelim?

Teşekkürler.

kumarhaneye gidin. içki sigara bedava falan.

  • rick drayen  (16.08.18 19:44:21)
bana bir film sahnesini hatırlattın. ütopik bir dünyada herkes zombi olmuş, 2 adam kalmış sadece. bir av dükkanına girmişler, tüfekleri test edeceklermiş. biri ötekine demişki,
-''bununla sadece bunu satın alabilecek adam ıskalar''

  • all good things to those who wait  (16.08.18 19:47:20)
Kıbrıs'ta yapacak bir şey yok. Lefkoşa'da biyax var, öneririm. Night club dediklerine bakmayın bildiğiniz kerane. Ama parçalar sağlam :D

  • Drakath  (16.08.18 19:48:14)
girne'ye gidip gezin. çok güzel yerdir. plajlarına gidin. acapulco'nun plajı kıbrısın en iyi plajlarından biri.

  • pseudologia fantastica  (16.08.18 20:59:09 ~ 21:02:27)
önedit: şu şehitliklere uğramak gerek önce tabii: www.wiki-zero.co

lefkoşa-mağusa yolu üzerindedir. ben de kıbrıs'ta ilk bu şehitliklere gittim gezmek için çıktığımda.

lipstick'e uğrayın. 9'da uğrayın ama. güzel hatunları kapmasınlar sizden önce.

kumarı yazmışlar zaten.

girne'de eziç restoran var. mağusa'da lala mustafa paşa camii, othello kalesi falan var.

çamlıbel'de mavi köşk var. bellapais manastırı falan.

asker veya polis tanıdık bulursanız mağusada kesinlikle mağusa orduevine gidin. kapalı maraş'ın içinden geçiyosun. hayatımda gördüğüm en güzel yer. the walking dead setinin gerçek hali. içinden geçerken her an bir zombi fırlayacakmış gibi geliyo insana.

kebap falan yemek isterseniz mağusa'daki özgülen kebap güzel.
eziç'i söyledim zaten.
lefkoşa'da gece çorba içmek isterseniz heybe çorba var.

bulursunuz ya güzel yerler. kıbrıs'ı özledim yemin ediyorum. ne güzel bir türk vatanıdır...
  • Delay Fuze  (16.08.18 21:39:16 ~ 21:43:40)
Mavi köşk’e gidin kaçakcının köşkü derler orda tsk’nın bünyesinde.

  • robernarkha  (17.08.18 05:33:59)
st. hilarion kalesi.. hmm bu yazilmisti daha once suradan gidin:

(git: 398058) (en uzun cevap burada)
(git: 1255395)
(git: 990587)
(git: 532304)
  • disq  (17.08.18 14:27:37)