Ankara’dan Hatay’a nasıl giderim

Ankara’dan Hatay’a geçmem lazım. Otobüslerde tek kişilik yer kalmamış görünüyor. Burda mahsur mu kaldım şimdi? Var mı önerisi olan?

çevre illere gidip minibüse bin. gaziantep mesela.

  • diffarentiationation  (16.08.18 03:03:56)
mersin adana taraflarından daha rahat bulursun hatay'a.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.08.18 03:13:24)
Varsa blabla

  • cosmicgadin  (16.08.18 07:29:32)
gaziantep ne alaka? Ankara'dan Gaziantep'e gitmek için Osmaniye'den geçmek gerekir, ki oradan sonra antep de antakya da yaklaşık 130 km. güneydoğu anadolu otobüsleri osmaniyeden geçer. oradan direk antakya'ya var mı bilmiyorum ama iskenderun aktarmalı dolmuşla geçebilirsiniz.

adana mersin taraflarına bakın bilet için, adanaya geçerseniz şehir otogarında rahatça bulursunuz, saatine göre bulamazsanız yüreğir otogarına geçin, daha sık ve daha ucuza yer bulursunuz.

mersin tarafından giderseniz, tarsus'ta inip adanaya minibüslerle geçin. mersine kadar gitmeyin.
  • tom creo  (16.08.18 08:09:21 ~ 08:11:55)
ne antep ne mersin adana hataya sandigin kadar yakin degil. ayrica anlamadim tek kisilik yer kalmamis derken. cift kisilik koltukta otur?

  • hot potato  (16.08.18 08:10:13)
mersin, adana, osmaniye bunların herhangi birine ulaşabilirsen, oradan çok zorlanmadan bir şekilde hataya gidebilirsin.

  • kraldan cok kralci  (16.08.18 08:45:10)
aşti'den herhangi bir yere tek kişilik oturacak yer bulamamanız imkansız bir şey. otobüsün kalkmasına 5 dakiak kala bile tek kişilik yer illa ki bulunur. öyle internetten bakmakla olmaz. aşti'deki yazıhanelere git, mutlaka bulursun.

  • kibritsuyu  (16.08.18 09:32:32)