kitapsec.com nasıl bu kadar ucuza kitap satabiliyor?

selam,

şikayetçi olduğumdan değil asla fakat diğer sahaflara ve kitapçılara kötü gözle bakmama sebep olacak yakında.

yahu şu kitap; www.kitapsec.com 7.80 lira kitapseç'te, iş bankası kültür yayınlarının kendi mağazasında 12 lira. d&r'da da 12 lira. akmar'da 15 lira. 2.el almak isterseniz daha da komiği 10 lira.

cidden iş bankası kültür yayınlarının kitabını iş bankası kültür yayınlarından daha ucuza satabilmek nasıl bi şey? stok maliyeti mi? nedir yani?

teşekkürler.

@acemi

1 kuruş daha ucuz satıyor kitapyurdu da yani. onu sormuyorum. nasıl bu kadar ucuza satabildiklerini soruyorum ki kitapsec'in tüm ürünlerde hemen hemen bunu yapması ilginç geldi bana.
  • rahat ya  (14.08.18 20:08:22)
valla ben de 2 yıldır kullanıyorum tam bilmiyorum ama ortalama 20 sipariş vermişimdir hiç sorun yaşamadım hepsi zamanında ve uygun fiyatta geldi bilemiyorum ya ben çok şanslıyım ya da onlar çok şanssız :)

  • rahat ya  (14.08.18 20:18:40 ~ 20:19:06)
yüksek miktarlarda satıyorlarsa o yüzden sürekli ucuz satıyor olabilirler. akmar ve ikinci el fiyatlarına 1/2 olarak bakmalısınız. kar payını fazla koyuyorlar. kötü gözle bakmayı gerektirmez bence bu, kitap satarak dükkan maliyetlerini karşılamak kolay olmasa gerek.

ben bir kez alışveriş yaptım kitapseç'ten. memnun kaldım ve çok ucuza aldım kitapları. sanırım 2017 yılındaydık ve 2016'nın ales kitabını almıştım.
  • dahinnotha  (14.08.18 22:10:29)