Niye böyleyim ben

Belki iyi hissederim diye iki gün önce arabayla İstanbul’dan Ege kıyılarına doğru yola çıktım. Ama hiçbir şey hissettmiyorum, denize giriyorum. Can sıkıntısından boğulsam mı acaba diye düşündüm durdum. Sıçarım böyle tatile. Kısacası moralim çok bozuk.

Sıkıntının problemin asıl kaynağını bulmadan çözmeden naparsan yap sıkıntını da yanında götürmüşsün sanırım. Bilmiyorum biraz daha heyecan verecek şeyler dene, türlü dalış yap- paraşütle atla, nefesin kesilsin belki iyi gelir

  • siradan marjinal  (14.08.18 18:15:46)
kişinin yalnız çıktığı bir tatilden keyif alabilmesi için genel itibariyle mutlu ve iç huzurunu sağlayabilmiş olması gerekiyor bence. bu nedenle sorunu bu tatilde değil de genel olarak hayatında aramalısın. yani hayatının genelinde mutlu değilsin bence. bunun için de güvenilir birinden profesyonel yardım almayı denemelisin. bu uğurda para harcamaktan kaçınmamalısın, çünkü sağlık ve mutluluk her şeyin temeli.

  • fragile lady  (14.08.18 18:59:34)
Sorunu tatilde aramadım zaten, sorduğum soru bunu ele veriyor olmalı

  • clones  (14.08.18 19:30:05)
İyi hissetmeye çalış. Tatil yerine çalışmayı mı tercih ederdin? Yeni birileriyle tanış, gez, eğlen.

  • beyaztenlikiz  (14.08.18 21:26:10)
Of çok üzüldüm ya ben de hep tatile gittiğimde etrafa bakıyorum acaba yalnız gelsem mutlu olur muydum diye. Herkes arkadaşlarıyla eşleriyle onları görüp oo ne kadar özgür ve cool bi kızım diye mutlu olmazdım herhalde. Tek başına tatil çok zor :( ama iyi yönünden bak sen bu cesareti göstermişsin çıkmışsın, gidip birileriyle tanışmayı denesene mesela, kaybedeceğin hiç bi şey yok. Çok üzülüyosan da zorlama dön ne bileyim :/

  • pastörizesüt  (14.08.18 21:57:23)
Kimseyle tanışamıyorum :(

  • clones  (14.08.18 22:12:40)
senin sorunun yalnızlık. spora başlayıp vücut yap. instagramdan birilerine yazıl.

  • charlotte blanc  (16.08.18 11:35:10)