Metrodan bakliyat alinir mi?

Kendi markasi ora marka. Eve princ bulgur mercimek alacagim bol miktarda.
Bu kendi markalari alinir mi? Lezzetli midir. Bilen var mi?

Ben almam bi kere dondurulmuş patates kızartması almıştım iğrençti

  • all girls dream  (11.08.18 10:39:53)
ben dün a101 ve bim'den stokladım. onlardan daha iyidir herhalde.

  • eleutheiros  (11.08.18 11:32:20)
Niye ustadlar savas mi cikior?

  • Deathrow  (11.08.18 11:48:18)
Ben her seye zam gelecek diye, mensei turkiye olan urunlerden kisi gecirecek kadar koymaya calisiyorum. Buzluga barbunya bezelye ayiklayip koyuyorum falan.

  • ykyt  (11.08.18 12:13:29)
alınır tabi neden olmasın. sonuçta bakliyat. üç aşağı beş yukarı aynı şeyi alıyorsun diğer markalardan.

ben de normalde a101'e uğramazdım ama şu sıralar nugget falan alıyorum. devir ekonomi devri. çok dikkatli harcamak lazım.
  • tabudeviren  (11.08.18 12:54:12)
Tatları iyi. Alınır.

  • sutlu nescafe  (11.08.18 13:21:46)
kıtlık falan mı olacak? doğru söyleyin lütfen.

  • kosun lan mevzu var  (11.08.18 13:40:54)
kıtlık yok. Ama tarımın bittiği, her şeyin ithal edildiği bir ortamda elimizdekini arttırmaya çalışıyoruz sadece.

  • ceyhan prensi adana  (11.08.18 23:16:39)
Öncelikle bu tarz ürünler yılda bir çıkar. Yeni hasat henüz yapılmadı alacağınız ürünler hep geçen yıldan.

Ürünler kalite ve cinse göre farklı fiyatlara satılır, kırık pirinçle baldo pirinç aynı fiyata olmaz.

Sonra hem Metro'dan hem de bu işi yapan toptancılardan fiyat alabilirsiniz. Yerlerini bilip gidip fiyat almanız gerek.

Bir ürünün fiyatını az çok bilmiyorsanız veya toptancı tanıdık değilse muhtemelen toptancıyla pazarlık etmeyi de beceremezsiniz.

Yİne de şansınızı deneyin. Emin olmadığınız bir üründen önce tadımlık alın, sonra gidip pazarlık ederek toptan alın.
  • idexo  (11.08.18 23:46:49)