etrafınızı dolar sohbeti sardı mı?

selam hayırlı kara cumalar,

departmanda dolar muhabbeti dönüyor sabahtan beri, olması gerektiği gibi. az önce sigara içmeye çıktım, stajyerlere ve etraftakilere denk geldim yine dolar sohbeti. sizin oralarda da öyle mi?

sabah 2-3 kişiye sordum, telefona bakıyorlar, hayırdır dedim "dolara bakıyoruz abi" dediler. Hülasa, bizde de durum aynı.

  • giovanne  (10.08.18 10:37:52)
İşi bıraktım doları takip ediyorum

  • kablelvuku  (10.08.18 10:38:31)
Burada da durum aynı. Ayrıca siteler çökmeye ve açılmamaya başladı. tr.investing.com'a bir süre giremedim.

  • monogram  (10.08.18 10:40:07)
Bütün ofis dolar alalım diyor. Bir iniyor bir çıkıyor trajikomik bir yola doğru gidiyor. Elemanlardan biri arabamı satıp alsam mı ya dedi.

  • çılgındünya  (10.08.18 10:41:10)
USD is the new Bitcoin gibi bir şey olacak. Bunu da eksik bıraksalardı şaşardım.

  • monogram  (10.08.18 10:43:19)
Test icin İstanbul'a geldik iki gündür işi gücü bıraktık dolar konuşuyoruz

  • mirty  (10.08.18 10:43:27)
bitcoin dalgasi gibi iteleyecekler dolarlari yine garibana :)

icinizde "ulan treni kaciriyorum, herkes zengin oluyor" hissi varsa o ise girmeyin.
  • brkylmz  (10.08.18 10:43:51)
sabah toplantısında tartışıldı her şeyden önce, gm muhteşem espri anlayışıyla "6 olmuş çıkarın dolarları birlikte satmaya gidelim kehkeh" diye hepimizi kırdı geçirdi. ben de dolarla maaş alsam ben de onun kadar mutlu olurum tabii, aşüfte.

ofiste de gündem dolar; müdür geçmiş kriz anılarından, devalüasyon döneminden falan bahsediyor, saat 2'yi bekliyoruz damat ferit ne diycek diye.
  • Bruce  (10.08.18 10:49:46)
adım adım izliyoruz.

  • babilbaligi  (10.08.18 11:02:31)
Hepimiz bi John Maynard Keynes, Adam Smith olduk bu vesileyle.

  • angelus  (10.08.18 11:09:40)
Patronumuz sattığımız ürünleri dolar üzerinden alıyor bu sebeple sabah öğle akşam mütemadiyen dolar konuşuyoruz. Hepimiz gerginiz. Küçülmeye gitmeyi düşündüğünü bildirdi son toplantıda. Vahim yani durumlar.

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (10.08.18 11:11:05)
yok hiç, senin çevrendeki adamlar boş adam bence.

  • ssiradanbirigibi  (10.08.18 11:11:39)