evde köpek bakmak istiyorum

evim apartman dairesi ancak apartmanın oldukça büyük bir yeşil bahçesi var aynı zamanda da yürüyüş/egzersiz şeyleri için oturduğum yer çok uygun.

evde bakabileceğim huyu sakin güzel ve çok inanılmaz büyümeyen köpekler nelerdir?

illa cins olsun gibi bi takıntım da yok zira olay cins sahibi olmaktan öte ilgilenmek bakmak istediğim ve uzun yıllar yanında olabileceğim bi köpek

teşekkürler

sessiz olsun küçük de olsun istiyosan french bulldog ya da pug.

onun dışında king charles, cocker, maltese, pom, dachshund falan geliyor aklıma.

asla almaman gereken köpek: jack russell.
  • sir gawain  (07.08.18 11:11:56 ~ 11:13:17)
Sorunuza tam cevap değil ama barınaklarda küçük cins köpekler çok fazla; barınaktan kurtarmanızıya da sahiplenmenizi tavsiye ederim <3

Mesela aratınca hemen çıkanlardan bir sayfa

www.instagram.com

Burada da çok güzel küçük ırklar var

www.instagram.com

#Köpeksahiplenme #köpeksahiplendirme #satınalmasahiplen gibi etiketlerle arayabilirsiniz.
  • neferkitty  (07.08.18 11:28:11 ~ 11:30:22)
Havlamaması ve ev hayatına uyumlu olması, uysal olması açısından dişi golden derim.
Erkek golden çok daha iri ve hareketli, oluyorlar..

Labrador, jack russell kesinlikle olmasın, çılgın hareketliler evde çok sıkılıyorlar..

Pug da olabilir, pek havlamıyor ama küçük ırklar genelde çok havlıyorlar. Siz evde yokken ya da gece yarısı komşularınızı çıldırtabilir..

İmza: Tatlı bir golden kız annesi:)
  • su olsam ates olsam  (07.08.18 14:59:18)