Kokusu en dayanikli erkek parfumu

Asagidaki sorudan etkilendim sorayim dedim.
Cok agir yasli parfumu olmayan kokusu dayanikli ne var 20-30 yas arasina hitap edecek?
Acqua di gio giorgio armani kullaniyorum normalde ama kokusu kalmiyor hic. Var mi sizin hosunuza giden?

yazlık parfümler, genelde, etraftaki insanları sıcakta bayıltmamak ve öldürmemek için edt olur, bir de çikolata, kahve, iris, vanilya vs gibi kokular yerine deniz-çiçek-meyve kokularına döner. bu sebepten yazlık parfümlerin %90'ı kalıcı değildir.
kalıcı parfüm arıyorsanız kışlık ya da sonbaharlık almanız lazım.
bir de parfümler tenden tene değişebilir. çok kalıcı dedikleri parfümler oldu, 20 saniye sonra kayboldu tenimde.
  • logisticsmanager  (07.08.18 01:11:50)
Edt olduğu sürece uçar gider. Edp parfüm alman lazım.

  • bos gezenin bos ustasi  (07.08.18 06:42:02)
o parfümün en kalıcı olan profümo versiyonunu kullandım ben. bir gün bile kokusu kalmadı üzerimde lanet şey.

  • ben de hayal kurmak istiyorum  (07.08.18 09:15:15)
Marka modelden ziyade EDP olmasina bakacaksin +1 EDT'lerin hepsi cabuk ucar.
He bana kalsa erkek icin oyle cok yogun kokuya gerek yok, yanina yaklasildiginda hafiften hos kokuyu vermesi yeterli. Erkekte yogun koku iyi degil.

  • stavro  (07.08.18 10:15:40 ~ 10:17:06)