haftasonu sabah kahvaltısı şekerli yiyecekler

haftasonları yaptığım kahvaltıda insan ister istemez tatlı birşeyler de yemek istiyor.. eskiden marketten aldığım balı yiyordum fakat kahvaltı sonrası spor yaparken resmen insan hissediyor şekeri... Tahin pekmez aldım o da aynı şekilde rahatsız etti beni sporda.

İnsan simidin arasına bal kaymak yapıp yemek istiyor ama çok bariz, yediğimiz şey mısır şurubu. Sabah kahvaltısında tatlı başka ne yiyebilirim?

bi haftasonumuz var ya :(

şeker tercihleriniz çok iyi bence.

bal da tahin pekmez de. orjinal güvenilir ürünleri deneyin ?
araştırın köy ürünlerini ? tahin pekmez de tahin pekmez oranını nasıl yaptınız ?
belki onu tutturamadınız. ben tahin pekmezimi hakiki arayıp karıştırıyorum.

tamamen vazgeçti iseniz geriye meyve kuru meyve(incir) ve kuşburnu marmelatı gibi şeyler denenebilir.
  • güneyli çocuk  (05.08.18 18:29:53)
Yerfıstığı ezmesi.

  • angelus  (05.08.18 18:30:42)
bali marketten degilde bildiginiz ureticiden alin,kaymakta iyi olursa tadindan yenmez.
tahin-pekmezde,tahini cok pekmezi az koyun.
bide kusburnu marmelati yiyebilirsiniz. Ben bazen karpuz yiyorum.
  • 1917  (05.08.18 18:31:01)
bence de tercihleriniz iyi. kendiniz çeşitli meyvelerden marmelat yapabilirsiniz, aynı şekilde fıstık ezmesi.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (05.08.18 18:36:47)
yer fıstığını hafta içi kahvaltıda tüketiyorum .

marmelat çok iyi fikir, teşekkürler.
  • plastic_angel  (05.08.18 19:03:45)