Huawei Hepsiburada-Vatan

Simdi öncelikle iki telefon arasında kaldım; P20 Lite ve Mate 10 Lite. Bu ikisinden hangisi almak için daha mantıklıdır?
Bir baska sorum daha var. Vatan ve Hepsiburada'da indirim var ama güven sorunu yaşadım biraz.
www.hepsiburada.com
Şimdi bu iki linkte görüldüğü üzere p20 huawei türkiye garantili, mate 10 ithalatçı garantili. huawei türkiye garantisi ithalatçı garantisinden daha mı iyidir? Bir de hepsiburada'dan baska satıcıdan mı alayım yoksa hepsiburada'nın kendisinden mi? Yoksa direkt vatandan mı alayım? Ama vatanda olan indirim daha az şu an.
www.vatanbilgisayar.com

bu fiyatlara çıkacaksanız eğer huawei p10 almanız daha mantıklı. lite modelleri ana telefona verilen bazı özelliklerden muaf kalıyor her zaman. p10 bu ikisine göre biraz daha küçük bir telefon tabii. etkiler mi bilmem. ama performans olarak daha iyidir. p 10 kullanıcısı bildirdi.

  • michonne  (02.08.18 03:11:51)
Vatan'dan P20 lite

  • 112 hayat kurtarır  (02.08.18 10:00:05)
Hb'den üç telefon aldım. Sorun yaşamadım. Garanti konusunda ise en büyük sıkıntı ekran kırılmaları ve hicbir servis bunu karsilamiyor yani servisle pek işiniz olacağını sanmam. Hb'den alırdım.hb'deki satıcılardan da alabilrsiniz.ayrıca yukarda michonne'nin dediği gibi p10 daha mantıklı

  • dickens  (02.08.18 10:08:47)