sevgili kocaelililer ve kocaleli'nde yaşayanlar

hepinize iyi geceler arkadaşlar, sorum şöyle;

erkek arkadaşım güz döneminde kocaeli üniversitesi'nde yüksek lisansa başlayacak, biz de yarın kayda gidiyoruz. hazır gelmişken ev de bakalım diyoruz, 5 yıllık yurt deneyiminden sonra bu kez eve çıkmak istiyor kendisi ancak biz nerde kalınır, nerde kalmalı bilemedik. öyle rastgele bakıyoruz şimdilik.

üniversitenin yakınlarında kalmak istesek sanırım orası kaboğlu köyü olarak geçiyormuş ama kendisi otobüsle ulaşım olduktan sonra merkezde ya da başka semtlerde de kalırım diyor. kısa olmadı ama kısacası, nerde kalabilir bu çocuk, semt ismi ve öneri atar mısınız üstümüze?

Kent konutlar çok güzel bence. Okula da yakın merkeze de. Evler de gayet güzel.

Bayındırlık veya dünya bankası olabilir okula yakın ama merkeze çok uzak, otobüsler çok fazla dolanıyor. Pek önermem kent konut varken.
  • mutlusismankedi2015  (29.07.18 22:10:02)
O köyü hiç duymadım ama ben de Bayındırlık Konutları ya da Kent Konut demeye geldim. Dünya Bankası Konutları da yakın ama toplu taşıma orada biraz sıkıntılı.

  • olabilir ya da olmayabilir  (29.07.18 22:36:29)
kent konut ve tuana evlerine bakabilirsiniz,en güzeli binaları biraz eskide olsa yahyakaptan taraflarıdır benim için.

bayındırlık,dünya bankası,gündoğdu ve yuvam-akarca tarafları merkeze biraz daha uzak kalıyor.
  • sealth  (29.07.18 22:40:24)
okula yürüme mesafesinde ev bulamayacağınızdan özgür davranın gitsin. merkez; merkez olmazsa kent konut-tuana evleri-akçakoca evlerine bakın

  • ben demistim zaten  (29.07.18 23:08:56)
Tabiki yahyakaptan.

  • sta  (30.07.18 09:32:29)