Yaz günü spor kıyafeti

Tayt giymek aklıma geldikçe spora gidesim gelmiyor, nedir bu işin oluru?

Salonda bazı kadınlar mayısta şorta geçti, bazıları taytta ısrarcı. Şort rahat bir şey mi, alıp denemeli mi acaba.

Şunlar nasıl mesela,
www2.hm.com
www.nike.com

fiziğim bu ablalar gibi değil, bu da göz önünde olmalı tabii.

Şortun altına kısa tayt giy?

edit: Şortu giymeye çekindiğin için kısa tayt dedim.
  • idexo  (29.07.18 19:44:48 ~ 20:16:14)
@idexo tayt giymek problem zaten, şort neden giyeyim üzerine

  • yaraticinick  (29.07.18 19:57:42)
erkeğim, tayt tecrübem kışın giydiğim İÇ DONUyla sınırlı ama şortun acayip rahat ve güzel bir şey olduğunu söyleyebilirim. kendini içinde rahat ve iyi hissedebileceğin bir şort al bence. fiziğinin nasıl olduğu önemli değil, spor yapıyorsun sonuçta. beğenmeyen dönüp kendi gtüne baksın. spor için şort en güzeli. bu sıcakta taytın düşüncesi bile iğrenç bence de. derinin hava alması lazım, püfür püfür olması lazım. taytla spor yaparsan 10 dakikada buharlaşırsın, 100-120 litre su içince biraz kendine gelirsin sanırım anca.

  • der meister  (29.07.18 20:03:26)
Linklerdeki içi taytli sortlar gayet kullanışlı ve rahat. Baska turlu şort giyilmez zaten rahat hareket edemezsin. Tayt ve şort arasında fiziğin nasıl olduğu konusunda fark yok bence.

  • aquarium  (29.07.18 20:10:32)
fiziğinin nasıl olduğunun önemi yok. istersen obez ol; kendini nasıl rahat hissettiğin önemli.

bu kendinden taytlı şortlar spor yaparken rahat. eğer spor salonuna birini düşürmek için gitmiyorsan tavsiye ederim <3
  • 111111  (29.07.18 21:57:34)
Evet şort kesinlikle daha rahat ve kullanışlı ama ozellikle bacak çalıştığınız ekipmanları işiniz bittikten sonra havluyla silmeniz gerektiğini de unutmayın lütfen.
Bazı salonlarda bağzı kadın arkadaşlar bu konuyu atlıyor hepsine laflar hazırladım ;)

  • maskeli balonun maskesizi  (30.07.18 13:41:11)