Batan diş telini kestirmek için herhangi bir diş hekimine gitmek

Merhaba, diş telimin bittiği yer biraz uzun kalmış, ağzıma batıyor çok fena. Kendi doktorum yakında değil, toplu taşımayla git gel yapmam lazım. Acaba eve yakın bir diş hekimine gidip böyle bir ricada bulunsam nasıl karşılanır? Bu yakın yerde de ortodonti var ama ben oraya gitmeyi tercih etmemiştim tedavi için. Şimdi bunu yapmak için yeni steril pense(?) açacak vs hoş karşılanmaz diye düşündüm ama bilemedim.

Teşekkürler.

işi yapana git. ben olsam ellemezdim.

  • sutlu nescafe  (28.07.18 10:32:08)
işini yapacaksa zaten parasıyla yapacak. hoş karşılamak zorunda. ben olsam o kadar yola gitmezdim sanırım.

ayrıca o telin uzaması dişlerinizin hareket ettiğini gösteriyor :) geçmiş olsun
  • dog day afternoon  (28.07.18 11:21:29)
Bence yakındakine gidin hiçbir şey yapmayacak neticede, alt tarafı uzun kalan kısmı kesecek zor değil. Ya da doktorunuzu arayıp onayını alın bence, içiniz rahat etsin.

Geçmiş olsun bu arada :)

Bir de takılırken kontrol etmediniz mi yoksa sonradan mı batma yaptı? Benim de alt tellerim akşam takıldı, ve ne zaman tel değişi olsa doktorum iyice bak diye zaman tanıyor
  • sytemofadownmanyagi  (28.07.18 12:02:08)
@systemofadownmanyagı (düzelttim), takılırken hissetmedim, sonrasında konuşurken ve bir şeyler yerken batmaya başladı.

  • pike  (28.07.18 12:37:19)
öncelikle kendi doktorunu arayıp onayını al. eğer o uzun kısım gerekliyse yazık olur. onay aldıktan sonra istedğin yere gidebilirsin. yakın yer dediğin yer sorun yapmasa gerek. sonuçta sadece tercih değil maliyet de önemli. belki daha ucuza yaptırıyorsun başka yerde. bilemez.

  • sttc  (28.07.18 12:56:55)
sttc +1. once doktorunu alip onay al. simdi adamlar yanlis keser, eksik keser kendi doktorun neden baska doktora gittin simdi yeni tel yapmamiz gerekir vs der.

  • crucio  (28.07.18 13:56:08)