Laptop Öneri Sorusu

Sizce bu fiyat bandında bariz daha iyisi var mı? Casual kullanıcı için. Oyun pek oynanmayacak.

Lenovo V330 Intel Core i5 8250U 8GB 1TB + 128GB SSD Radeon 530 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 81AX00DPTX

www.hepsiburada.com

Monster
www.monsternotebook.com.tr

sıradan laptop 5 yıl içinde tamamen kullanılmaz oluyor, monster'da 5 yıl sonra yine
yeni oyunları oynatır. oyun, bilgisayardan çok performans istediği için, bir ölçüt olduğu için böyle söylüyorum. ayrıca monsterin en ucuzu bile bunun beş katı ileri ve yıllar içinde de kendini bırakmaz. ben henüz aldıklarımı eskitemedim.
  • monur72  (27.07.18 11:35:29)
Bildiğim kadarıyla o fiyat aralığında casual kullanıcı için daha iyisi yok. V330 modeli oyun oynamayacak bir için oldukça iyi bir seçim bence.

  • synthetic a priori  (27.07.18 12:47:56)
Ekran kartını belki mx150 seçebilirsin 3000 3500tl bandına.

  • karacigerim vur kadehlere  (27.07.18 14:03:53)
urun.n11.com

aynı cihazı yukarıdaki linkten al. bu linki duyuruya sanırım 4. kez yapıştırıyorum yaklaşık bi ay önce kız arkadaşıma aldık.

bu fiyat aralığındaki açık ara en iyi laptop bu. tabii oyun düşünmüyorsan.

düzeltme: fark etmemişim. satışa kapalı diyor :/ aynı laptobu n11 de daha uygun fiyata bulabilirsin.

ekleme: monur72'nin attığı monster'ı oyun oynamak ya da oyun dışı işlerim için bedava verseler almam. v330'u bedava verseler alır oyun dışı işlerimde zevkle kullanırım. monster olduğu için vs değil, markalar umrumda olmaz benim. ssd'si olmayan bi bilgisayar artık çöptür ve kanser sebebidir. gtx 1050 yeni bir kat olsa da verdiği performanstan çok daha iyisini 3-4 senelik kartlar rahatlıkla verebiliyor.
  • washe  (27.07.18 14:07:35 ~ 14:12:42)
urun.n11.com

ssd haricen alıp takabilirsin.

aynısı 2600 zaten.
urun.n11.com
  • rhan  (27.07.18 14:14:46 ~ 14:15:32)