Erkekler sıfır kol giyiyor musunuz

Sb. Beyaz çorapla kombinleyen var mi?

belki spor salonunda. onun dışında asla.

  • calucifer  (24.07.18 20:54:15)
Hiçbir zaman giymedim. Zaten çok az erkeğe çok Yakışıyor. Diğerleri Aytek gibi dolanıyorlar gibi geliyor bana.

  • m e b  (24.07.18 20:54:30)
Ne kendimde ne de profesyonel vücut geliştiriciler dışında herhangi birinde bir türlü sevemedim, giymem.

  • camdan bakinca gordugun adam  (24.07.18 20:56:56)
Dar gömleklerin içine yüzücü sırt atlet bile giyiyorlar.

  • denef  (24.07.18 20:59:26)
en son ergenken giydim.

  • gezegen olan pluton  (24.07.18 21:04:53)
Amele yanığı yüzünden giymiyorum. omuzlar beyaz, kollar simsiyah bir türlü eşitleyemedim yıllardır:)

  • speedy  (24.07.18 21:07:14)
çocukluktan beri hiç giymedim bazen evde siyah atletle otururum o sayılıyorsa olabilir.

onun dışında sıfır kol estetik değil, hatta tişört giymeyi de çok sevmiyorum, mümkün mertebe gömlek giymeye çalışırım.
  • biravekahve  (24.07.18 22:15:41)
yazın evde giyiyorum. bir de denize girmeli bir tatile gidersem sahilde. onun dışında şehir içinde falan giymem.

  • ravenclaw  (24.07.18 23:30:08)
GYMde, basketbolda falan yani genelde spor yaparken giyiyorum ya da sicaklarda evde vs. Disarda gunluk hayatta pek kullanmiyorum.

Eskiyen tisortlerimin falan kollarini kestim hatta uc bes tanesinin.

Sifir kol bir tisort uzun zamandir satin almadim. Eskileri sifir kola cevirip kullaniyorum.
  • AlsterWasser  (24.07.18 23:33:40 ~ 23:34:05)