naber duyuru?

selam duyuru. havanın durumu malum, bu havada servisi kaçırdım, cüzdanı evde unuttum bi şekilde işe geldim. Bugün geçmez bana. :) Sözlükte, internette geziniyorum boş boş. Hiç çalışma hevesimin olmadığı bi gündeyim yine. Siz napıyosunuz, nasıl keyifler?

Açım. Kalkip yemek yapmak istiyorum ama takatim yok. Yemek yiyip arkadaşımla görüşeceğim. Keyfim de normal.

  • Amaranta ursula  (24.07.18 10:58:16)
Uykum var, sabaha karşı yağmur/gök gürültüsü sesine uyandım yeniden uyuyamadım.
İşe kendim geleceğim için normalden erken kalkmam gerekiyordu zaten bu yüzden uykusuz ve yorgun hissediyorum.
Bunun dışında fena değilim.
Koca bir bardak kahve içtim.
Öğleden sonra işler yoğunlaşacağı için şu anlarımı dizi izleyerek geçiriyorum.
  • mutekebbir  (24.07.18 11:05:43)
sabah 8'de uyandım. 9 gibi kız uyandı, mamasını verdim. 10'da babannesine gittik. 11'de okula bıraktım, işe geldim. Şu an kahve suyu kaynamakta. Elimde 4 mblık kaç satır olduğunu bilmediğim json dosyası ile bakışıyoruz:d
Beyannameler 25'inde son, mali tatilmiş.(farkında bile değilim:D). Demek ki yarın da bakışmaya devam...

  • cemiyetin ünlü siması  (24.07.18 11:24:59 ~ 11:28:36)
sabahın köründe uyandım. iş arıyorum haber bekliyorum görüştüğüm yerlerden. evi süpürdüm temizledim. ösym'ye gitmem lazım yds ve alese başvurmak için ama o motivasyonu sağlayamadım henüz :( kötü hissediyorum yani

  • dog day afternoon  (24.07.18 11:36:56)
Boyle berrak bi kafayla hicbi sey dusunmeden bütün gün evde oturayim istiyorum. Yok yok evde olmasin, parkta bahcede olsun
(Olamadi)

  • her giriste sifresini unutan adam  (24.07.18 12:01:54)