İş Görüşmesinde Burç Sormak

Hangi burçsunuz ve inanır mısınız diye neden sorulur? Ben ikizler burcuysam almayacaklar mı yani beni işe?

denyonun birine denk gelmişsiniz.

at burcuyum deyip mülakata devam edin.
  • eeb  (20.07.18 18:29:13)
ikizlere ekmek su verilmesini istemeyen insanlar tanıyorum

  • thesolipsist  (20.07.18 18:31:49)
turkiyede de mi baslamis?! yurtdisinda bazi mulakatlarda soruldugunu duymustum ama hangi burcsunuz diye degil de dogum yeri ve saatini sorup kisisel harita analizini cikariyorlarmis. buna gore karakter ve zihin yapinizin size sunulan is icin gercekten uygun mu degil mi diye tespitini yapiyolarmis.

bu bi yana cesitli mahkemelerde de ceza hafifletici etken olarak da kullaniliyor diye biliyorum. baska da bi bilgim yok :D
  • superfluid  (20.07.18 18:35:35)
İşe alımcının dingilliği. Sanane amk.

  • kumulatifvergimatrahi  (20.07.18 19:03:53)
Size niye sordu bilemem
Bana şahıs şirketi patronu sormuştu
Kadın coooook ilgiliydi her hafta Ankara'nın ciks semtlerinde sosyete falcilarina giden filan bi tip-miş tabi ben bunu ise başladıktan sonra anladım
Komik olan epey muhabetini ettik ama ben burç bildiğimden değil; resmi doğum tarihine göre burcum farklı asıl burcum akrep…ben durumu anlattım yukselenim kovaymiş.
Kadın kendince yorumlar yapmıştı
  • niye ama  (20.07.18 19:04:50)
2018'de hhala burclara inanan varsa ise alamamak icin olabilir

  • crucio  (20.07.18 19:06:48)
Umarım @crucio’nun dediği gibidir. Saçmalık yahu.

  • voyager 1  (20.07.18 22:10:10)
Bana da sormuşlardı 1 senedir sebebini düşünüyorum...

  • dedi ayca  (20.07.18 22:18:07)
soru hakikaten saçma ama burçlara inanan insan sayısı da az değil. buna ek olarak @thesolipsist +1

yaşasın ikizler!!!
  • bokmuhendisi  (20.07.18 22:25:20)
soruya verecegeniz tepkiyi ogrenmek icin sormus olabilirler. dalga gecer bir cevap mi veriyorsunuz, yoksa sabirli bir sekilde soruya cevap mi veriyorsunuz. yoksa burcunuz kimsenin umurunda degil. soruya cevap veririken takindiginiz tavir onemli.

ben olsam bu sebeple sorarim soruyu. gevsegin teki mi yoksa sabirli mi?
  • tomcruise  (20.07.18 22:33:19 ~ 22:35:17)
şuradaki tek profesyonelce cevabı tomcruise vermiş. biz de soruyoruz, hatta bir numaralı sorumuz bu :) cevaplayış tarzına bakıyoruz. "ne alaka birader" tarzı bir tepkiyle gelenle çalışmam mesela.

  • bir garip melek  (21.07.18 00:25:41)