Ya bu bilim insanları ne iş yapar

Açık konuşuyorum. Kırmızı çizgilerin ötesinde konuşuyorum. Kusura bakmayın.

Adam aşağıda yazmış. Göbeğim erisin istiyorum demiş. Bölgesel erime nası olur demiş. Ulan 1000 senedir çalışıyosunuz be. Şu işe biriniz de bi çözüm bulamadı be. Ulan siz nası bi delikanlısınız. Bu adam koşmak az yemek zorunda mı be. İki hap yapamadınız mı kilo verdirecek. Aq maymundan gelmişmişiz. Vatana millete ne faydası var bu bilginin? Ulan 1000 senedir uğraşıp diş macunu yapıyonuz yapa yapa be.

daha sırada istenmeyen kılları tamamen ortadan kaldırma.(pratik bir şekil ama şartsız şurtsuz. kıl tipin uygun olacak 10 seans lazer alacaksın, lazer küçük kılları almaz daha çok güçlendirir gibi şartlar olmadan)
ve
İstenilen yerde kıl çıkartma/ekme. (yine pratik bir şekilde. Öyle enseden al, sonra onları boş bölgelere ek. Günlerce acı çek. falan filan. Hem çok zahmetli hem çok pahalı. Bir kıl kökünü çoğaltın labaratuarda ya artık. Koyun klonladınız bunu yapamadınız.)
  • a dost  (20.07.18 01:17:19)
Hala şehirlere yağmur çamur yağması, bunların ulaşım araçlarını falan tehlikeye sokması, hatta kasırgaların şehirlere falan zarar vermesi çok saçma geliyor bana da ya ahshshd. Lan yap bi şey, yağmurlar hep barajlara tarlalara ormanlara yağsın, şehirleri, havaalanlarını rahat bıraksın amk :)

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (20.07.18 01:25:40)
Neden isin bir yerinden baslamiyorsun? Ciddiyim. Kitap okumaya basla, makale bul. Enstitulerle gorus. Degisimi sen baslat. Destekliyorum.

a dost da kil konusunda uzmanlassin.

fulbolcu da yagmur sorunu cozsun. Bence bu duyuruda cok iyi toplanmissiniz. Hemen iletisime gecin.
  • Traveller  (20.07.18 01:34:24)
çünkü modern tıp daha yeni son yüzyılda gelişmeye başladı. bunu insanlık tarihi ile karşılarsan çok küçük bir dilim olduğunu görürsün. ondan önce iyileştirme yerine çoğunlukla hastanın acısını dinlendirmek için kullanılıyordu. buna bir de insan vücudunun hayli karmaşık yapısını eklersen gayet normal. bu kısacık dönemdeki öncelik insanları zayıflatmak yerine iyileştirmek olduğu için asıl ilerlemeler orada yaşandı.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (20.07.18 01:51:42)
Traveller kardeşim senin bu yazdığın mesajla aydınlandım. Çok teşekkür ederim. Yarın çalışmaya dünya için bir şeyler yapmaya başlıyorum. Hayırlı akşamlar.

  • brad pitt  (20.07.18 01:59:26)
Değilim de olsam bile şişkoları zayıflatacak hap yerine şişkoların şişko olmamasını sağlayacak diyetler önerirdim kendilerine.

Hem dünyanın kaynaklarını haksız biçimde kullan göt göbek sal hem de sağdan soldan yardım dilen abi insanda gurur olacak biraz.

7 milyar insan yaşıyor dünyada 1 milyarı aç, 2 milyarı şişko. Uzun uzun anlatmaya gerek var mı? Yememen gereken şeyi yemeyeceksin. Hayat göt üstünde oturup homini gırtlak dürüm gömmek değil. Ataların böyle yaşamıyordu, kuzenlerin maymunlar da böyle yaşamıyor.

Kediye köpeğe de çok yemek verince obez oluyor. Ama doğada obez hayvan yok. Neden?
  • bos gezenin bos ustasi  (20.07.18 07:04:53)
İyide var ki bolgesel yaziflama git liposuction yaptir gitsin o bolgedeki yaglarin

  • basond  (20.07.18 08:39:23)
lan her mahalledeki güzellik merkezlerinde bölgesel incelme var.

bu bilim insanları size ne etti?
  • babilbaligi  (20.07.18 08:44:55)
boş gezen +1

Kilo verdirecek hap yapmak etik mi sorusuna cevap vermeden hapını bulmasınlar.

Ya da dünyada bütün açlara yetecek besin bulmadan yapmasınlar o hapı. Dünyanın bir yanı fazla besinden göt göbek bağlar, öte taraftan insanlar açlıktan kırılırken yiyeceğe ulaşabilenin daha da fazla yiyebilmesi için yapılacak çalışmayı ben -net olarak- ahlaksızca buluyorum.
Yoksa kendim de önrünü diyetlerle geçirmiş, üniversiteden bu yana fazla kilosu olan biriyim.
  • SiyamkedisiZorro  (20.07.18 09:29:23)
Biz aydinlandik kardeşim. Teşekkür ederiz bizi bilim insanlarının böyle bir mahluk oldukları konusunda bilgilendirdin. Ama brad pitt değil de başka bilim insanı bu hapı bulursa çok alinirim. Dis macunu ya da evrim teorisinden bıktık.

  • Traveller  (20.07.18 09:39:02)