almancı güzeli ( uzun ama üzücü )

önceki duyurularımda mevzudan az çok bahsetmiştim gerçekten yardım etmek isteyenler okuyabilir ki gerçekten duygusal oalrak kötü durumdayım yardıma ihtiyacım var , özet geçmek gerekirse, uzaktan akraba kızımız almanyada her sene gelir dayımlarda kalır ben ise yabani bir hayvan olduğum için bugüne kadar onun olduğu dönemlerde hiç dayımlarda bulunmadığım için kızın varlığındna dahi habersizim, benim sülalenin geneline nazaran islamafobik bir ateist olmamda onlara karşı mesafe yaratmamda önemli etken oldu, neyse bu ayın başında annem sen almanya almanya diye tutturuyon bu kızın babasıda orada zengin anneannen kıza çıtlatmış babası sana iş ayarlarmış oralarda bi gel kızlada konuş tanışırsın dedi, öfleye püfleye gittim ve kızın beklentilerimin çok üstünde biri olduğunu gördüm gayet konuşkan ve güzeldi , bir iki havadan suda arkadaş gruplarımızı tiye alan muhabbetlerden sonra ben 2 gün sonra izinliyim istersen gezeriz sen buraları bilmiyorsun dedim o da olur dedi, benim kafamda tamamen dostani bir çerçevede gelişiyordu herşey, evet güzeldi zekiydi beni bir takım soyut özellikleri ile kendisine bağlamıştı ama ben bu duyguların adını koyamıyor kendi kendimi bilerek isteyerek friendzone'da tutuyordum, buluştuğumuz günde gezintimiz benim kafamda tamamen arkadaşça geçti muhabbetler ara ara can sıkıcı bir şekilde tıkandı zaman zaman aşırı komik biri olduğum için onu güldürüyorum falan ama hiç kafamda o duyguları somut bir kalıba dökemiyordum , ama onunla geçen her günün gecesinde kafamı yastığa koyduğumda onu bir şekilde tartıyordum düşünüyordum, son gününde de babası geldi onunla almanya işlerini falan konuşmak durumunda kaldık, aynı masada olsak bile tek kelime edemedik , veda ediş şeklimden geçirdiğimiz zaman dilimindeki sohbetlerimize kadar duygusal olarak birşeylerin yaşanma ihtimalini hep düşük seviyelerde tuttuk , kendisi çok sıcak kanlı bir insan olduğu için onun davranışlarınıda bana karşı birşeyler hissediyor mu acaba düşüncesinide kendi nezdimde aklıma getirmemeye çalıştım, neyse bu gitti ülkesine ama benim ağzıma bir parmak pal çalınmış gibi oldu, bunun ağustos sonu gibi gelme ihtimali var o ana kadar arayı soğutmayım geldiğinde de belki bu sefer duygusal olarak niyetimi belli edeceğim vakit kız şoka uğramasın babında ben yengemden telefon numarasını aldım bunun gittiği 3. gün, ben buna ara ara yazdım hatta bazen ağustosta gelme mevzusu için darladığım bile söylenebilir, ama bir şekilde hep ilgimi belli ettim, sen gittin buradaykende biraz mal gibi davranmış olabilirim ama aslında ben senden hoşlandım ilgisini net bir şekilde belli ettim, konuşmaları gösterdiğim kızlarında hepside evet belli etmişsin ama o da boş değil hoşuna gidiyor devam et anlamında beni gazladı, evey tüm kızlar ortak kanıdaydı , araya bir dipnot kız türkiye gelip evlenmek istiyor benle dışarı çıktığı günden bir gün önce de görüştüğü biri varmış onunla çıkmış ama zorla olmuş bu kız hoşlanmamış, elemanı reddetme nedenlerinden birçoğunuda malesef ben taşıyorum ve kıza o sormasa bile ben açmıştım ( gelecek planlamalarımdaki plansızlık ) bir nevi kendi bacağımdan astım kendimi, neyse bu mesajlaşmalar gayet iyidi zaman zaman kısa cevap olsada hep onu güldüren hoşuna giden ilgi gösteren mesajlardı, whatsap storylerimi hep ilk izleyen o oluyordu ,5 gün önce story atmış arabayla gel gel diye bir şarkı azerice falan kalp koymuş bende dikkatil sür falan yazdım şarkının ismini attım bu teşekkür etti emojide öpücük vardı hemen sildi 1 saat sonrada hesap ortadan kayboldu, telefon iptal, yengeme sordurdum bir şekilde almanyayaı aradı kız hattını değiştirmiş, bu ne şimdi amk benden sebep olmasa bana haber verir çünkü ortada bir soğukluk yok , yada yeni hattına eklerdi, yada bana akraba olmamız aileme benden bile yakın olmasından dolayı soğuk yapmaktan hep çekinde en sonunda dayamayıp hat mı değiştirdi bilemiyorum 5 gün oldu ses seda yok , yorumlarınıza tavsiyelerinize açığım hemen herşeyi tüm çıplağı ile yazdım.

Utanmis opucuk atinca :D
Bu kizin basi kapali miydi?

  • brkylmz  (19.07.18 20:55:28)
Bu kiz kapali.. sen ateist.. olmaz bu iş zaten. Yani islamofobik degerlendirmişsin bir de kendini. Bence kizi birakman ve onune bakman senin için daha hayirli olacaktir. Zira bir ateistle evlenmek istemezdim. Zaten kizin reddettigi tum ozellikleri taşiyorsun bosver

  • eylul  (19.07.18 21:17:53)
İlginizden hoşlanmış ama kendisinin evlenme kriterlerini karşılamadığınızdan, istediği gibi biri karşısına çıkana dek sizi cepte tutmuş. Şimdi de muhtemelen ciddi bir talibi çıktı. Temize çekiyor telefonunu falan. Benim teorim bu yönde.

  • inawen  (19.07.18 21:24:13)
Evet başı kapalı , öpücüğü sildi hemen utandığı için hat mı değişir ya ben ne yapayım bundan sonra , ben ateistim ama dine dönerim tatlı su ateistiyim tüm sülale muhafazakar benim içlerindeyim zaten , sadece kızın bu yaptığını beye yorumlayım konumum ne olmalı

  • docrivers  (19.07.18 21:27:46)