Xbox One Kablosuz Gamepad Oyun Kumandası

Pc için bu ürünü almayı düşünüyorum ama n11-hepsiburada gibi sitelerde 200 TL civarında fiyatları var vatan da ise en ucuz 349 TL. Ucuz olanlar replika olabilir mi? Daha önce alanlar bilgisi olanlar bir el atıversin.

www.youtube.com

çinliler kutusuna kadar her şeyi orjinal yapıyor.

İndirimli hali 50 $ civarı amazon'da. bunlar 200 TL'ye nasıl gamepad satıyor anlamış değilim. Tüm yorumlarda herkes orjinal diyor.

www.amazon.com

Xbox 360 kollarının tamamı sahteydi. Bunda da öyledir muhtemelen. İşçiliği falan iyiydi. Sadece içini açınca belli oluyormuş. Yeşil olması gereken yer beyazmış vs. Gidip logitech kablosuz kol almıştım ben de

  • glamdr1ng  (17.07.18 20:47:57)
Ben de Logitech Rumblepad 2 vardı fi tarihinden kalma. Kablosuz alıcısı var eşek gibi o kayboldu. Gerçek kutunun içinde ne varsa hepsini yapıp koyuyorlar kutuya.

  • lubbullub  (17.07.18 20:57:56)
o kollardan 1 bilemedin, 1,5 sene önce ben de almıştım.
xbox one koluydu benimkisi de.
üzerinde orjinal microsoft damgası bile vardı.
bu gamepadlerde, 1. nesil, 2.nesil 3.nesil diye bir olay var.
bu 200 tl olanın nesli düşük herhalde.
  • pangea  (17.07.18 20:58:31 ~ 20:59:36)
@pangea doğru diyorsun. Yeni ürünlerde 3.5 kulaklık giriş jakı var. Yalnız araştırma yaparken aynı yerlerde fotoğraftan yeni ürün gözüküyor, bilgi bölümünde kulaklık giriş yeri de var yazıyor gene 200-250 TL arası satıyor.

Bu kadar pimpirikliysen gidip bayıl vatan'a ne tatava yapıyorsun diyebilirsiniz. Maksat muhabbet olsun :)
  • lubbullub  (17.07.18 21:02:56)