Bizimkileri çok özledim yazlıga geldim

Bi hafta da izin aldım. Gidiş dönüş uçak bileti de.

Ama ben burda çok sıkılıyorum ya. Gün içinde denize iniyolar. Hani ben kışın evdeki gibi birlikte oturmayı özlüyorum. Köpeğimi alıp uzanmayı falan. Burada o olmuyor. Eskiden sabah dönerdim burda eve ama arkadaşlarım yok yani takılan ekibi ben sevmiyorum bi de. Onlar da beni :) velhasıl arkadaşım genelde yok zaten de ne bileyim istanbulda evde daha bi iyi oluyor sanki. Özlüyorum çok. Ama burada da o ortamım olmuyor ki annemle kızımla falan. Dönsem bi diyorum otobüsle. Uçak bileti almış olmam umrumda değil açıkçası. İstanbulda da dışarı çıkacağımdan değil de. Orda da bütün gün evde otururum. Da işte ne bileyim daha bi ev gibi ya.

Ne diyosunuz.

Sen de denize git onlarla, takilin beraber.

En olmadi cevreyi kesfet.
  • kuehles blondes  (14.07.18 21:27:17)
Pazartesi sabah yurtdisinda olmam gerekirken bu aksam ucaga atlayip yazliga geldim.pazartesi italya da agir misafir olacakken yarin butun gun kova kurekle kumda oynayacam.sende al kizini beraber takilin eglenin.

  • duptıs  (15.07.18 00:37:42)