Nick Cave konser başlangıç saati

yarınki Nick Cave konser başlangıç saati ne olur acaba? biletix 18:00 diyor bu kapı açılış saati midir? öncesinde Lara Di Lara çıkacakmış Nick Cave 20:00 gibi falan mı çıkar?

Muhtemelen o civarda olur. Dilara 1 saatten fazla kalmaz sahnede diye düşünüyorum.

  • fırt  (09.07.18 16:58:58)
bence 9'a doğru anca olur da yine tabii daha önce orda olmakta fayda var. biletin üstünde yazmıyor muydu ya o saatler?

  • tepedeki psychedelic adam  (09.07.18 17:08:53)
Konser tecrübelerime göre kapı açılış saatiyle birlikte her şey arasına en az 1 saat koymak lazım. 7'de ilk performans olsa ve 1 saat sürse, ardından en azından 1 saat Nick Cave hazırlığı sürer sahnede. 9'dan önce çıkmaz. 12'den sonra ses yasağı olduğu için 12'den önce her türlü bitmek zorunda açık hava etkinlikleri. Bitişi de 12 olarak gösterilmiş facebook etkinlik sayfasında.

Setlist ne kadar sürer bilmem ama ona göre tahminde bulunabilirsiniz.

Nick Cave saatinde çıkan bir sanatçı ise en erken 9 olur kanaatindeyim.
  • desdenova34  (09.07.18 17:18:07)
7'de lara di lara çıkacak. saat 6'da kapı açılışı. Nick Cave en erken 9'da çıkar.

  • ravenclaw  (09.07.18 18:23:57)
biraz önce mail geldi. 21.30'muş.

eksiup.com

biletin üstünde de yazıyomuş zaten dediğim gibi.
  • tepedeki psychedelic adam  (09.07.18 19:25:24 ~ 10.07.18 11:16:13)