iphone 8 vs 7 plus

merhaba arkadaşlar,

bu iki telefondan birini almak istiyorum. ancak birkaç sorum var sizlere.
ilk sorum eylülde yeni model telefonlar çıkacakmış, aldığım gibi ürünün fiyatı çok düşer mi? 100-200 lira koymaz ama 500-1000 lira düşecekse eylüle kadar bekleyebilirim.

ikinci sorum yurtdışından aldığımda fiyat farkı olabiliyor ancak garantiden yararlanamıyorum sanırım. bu nedenle buradan almak daha mantıklı gibi duruyor benim için.

üçüncü sorum bu ikisi arasında 8 daha mı öne çıkıyor? portre özelliği 7s'in hoşuma gidiyor ama hangisi daha uzun süreli kullanıma sahip olur benim için. uzun süreli kullanım için almayı planlıyorum.

amatör sorularımı cevaplayacağınız için teşekkür ederim, hayırlı forumlar.

Genelde daha sonra çıkan daha uzun gider düz mantık baktığımızda ama, fikir vermesi açısından bu linkleri kullanabilirsin.

cepkolik.com

www.gadgetsnow.com

youtu.be

Bir de plus modeller basketbolcular için sanki. Yani büyük ellerin yoksa biraz kullanışsız. Steve abi de karşı çıkardı bence bu plus'lara. Klasik her zaman iyidir.
  • dolmalik bi bey  (08.07.18 21:32:41 ~ 21:34:58)